Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal?

Duedi kérdése:

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nincs semmilyen baráti kapcsolatom a körülöttem élőkkel. Általános iskolában nem voltak barátaim és sokszor kigúnyoltak, kinevettek. Mikor gimibe mentem megijedtem attól, hogy olyan összeszokott osztályhoz kerültem ahol szinte mindenki ismerte egymást így nem tudtam velük se barátkozni. Itthon anyám és apám minden szavamba belekötnek, elhordanak mindennek és még csak 1 rossz szavam se lehet mert olyankor csak rosszabb lesz. A nővérem az egyedüli aki meghallgat és akivel kijövök, de csak ritkán tudd foglalkozni velem. Mit csináljak, hogy ne kelljen nyáron itthon lennem ? Elmegyek néha egyedül is sétálgatni, de nem igazán telik olyankor az idő.

2015. júl. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Gyere velem kutyát sétáltatni, egyedül az nekem is unalmas szokott lenni. :D


20/L

2015. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
írj ha gondolod
2015. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl.:úszás,kondi terem (nem súlyemelésre gondolok),ha van kutyád vidd le sétálni,menj le a nagymamádhoz pár napra,látogass régi rokonokat,vagy amit én szoktam: nézzél animét (ha ajánló kell dobj egy üzit) :)
2015. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha gondolod nyugodtan írj :)
2015. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj rám :) 19/L
2015. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!