Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol és milyen szituációkban...

Hol és milyen szituációkban "kell" beszélgetni más emberekkel?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, ahol nem furcsa ha csak úgy megszólítkjuk a másikat, sőt inkább teljesen természetes, hogy szóba elegyedsz idegenekkel..

Kicsit nehezen szocializálódom, csak úgy nem tudok odamenni másokhoz, annak ellenére, hogy magányosnak érzem magam, ezért lenne jó valami ilyen "nem feltűnő" szituáció..



2015. júl. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélgetni szeretnél másokkal az egy döntés nem kell hozzá egy adott szituáció. Igaz én falusi vagyok így sok mindenkit ismerek. De például egy busz megálló vagy váróterem vagy valami hasonló ideális lehet.
2015. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát először a lakhelyedre le kéne szűkíteni a kört legalább a falu-város-megyeszékhely-főváros vonalon és akkor helyzethez illő tanácsot is kaphatsz, bár gondolom a falu kilőve, mert ja ott mindneki beszélget mindnekivel kb.
2015. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább a beszélgető partnertől is függhet, vagyis attól, hogy kit szólítassz meg. Talán vannak rajtad kívűl is olyanok akik vagy nem szocializálodnak, vagy meg van egy fennlévő kis körük és csak azzal törődnek. Szóval néha nem a helyzet hátrálja, mert szerintem szinte bármilyen helyzetben lehet beszélgetni, kivéve talán ha valaki elfoglalt, vagy ilyesmi.

Szerintem is csak egy döntésen múlik, szóval lehet furcsa egy olyen helyzet, amikor valaki beszélgetni akar, de nem tudja, hogy tulajdonképpen miről is, vagy mit akar kifejezni, vagy látszik rajta, hogy nem biztos abban, hogy beszélgetni akar, kiváncsi-e nyított-e valamire, vagy nyítni szeretne

2015. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkalmasak olyan szituációk és helyek, ahol várni kell illetve huzamosabb ideig tartózkodsz egy személlyel egy helyen, pl. orvosi rendelő (főleg fogorvosnál nagyon szószátyárok tudnak lenni az emberek a félelem , izgalom miatt) , vasútállomás, vonat stb. Viszont nagyon melegben nem túl beszédesek, olyankor inkább a csöndet szeretik.
2015. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meleg bárban.
2015. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!