Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tartozom sehová nem...

Nem tartozom sehová nem vagyok túl okos se hülye nem vagyok kocka se gyúrós nem vagyok gyáva de bátor sem igaz az emberektől szinte rettegek míg kis idő el nem telik. Néha csak 1 barátra vágyom néha meg hidegen hagy. Van így még valaki?

Figyelt kérdés

Néha csak szexre erotikára vágynék máskor meg csupán 1

társra aki szeret és én viszont szerethetem.

Le tudnék mondani saját vágyaimról hogy másoké megvalósuljon.Néha pedig hidegen hagy minden és mindenki.

Ha van még aki érez így írjon privátba vagy ahogy akar.

19F


2015. júl. 22. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha van még aki érez így írjon privátba vagy ahogy akar."

Tényleg eléggé ellent mondasz magadban, még egy mondatban is. Nincs kivel beszélgetned (a való életben)?

2015. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem igazán
2015. júl. 22. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu :(
2015. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok :) (Fiú.. Hogy ne remenykedj feleslegesen a szoveg olvasas alatt)


Csatlakozz egyetlen 1 klubba.. Vagy sportszakkor vagy barhova.

En orszaguti biciklizem es nagyon szeretnék menni egy biciklis klubba.

Ott talán találok barátokat és egy bojba (nem tudom irjak...ez a biciklis csapat elnevezese) és ott mégszorosabb kapcsolatokat lehet kialakitani es talan még 1 bicklis lánykát is találok.magamnak.:)


16/f

2015. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. júl. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!