Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most lett vége a nyaralásomnak...

Most lett vége a nyaralásomnak és azóta szomorú vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 napig voltunk a Balatonon és olyan jól éreztem magamat a szüleimmel, de letelt az 5 nap és újra hazajöttünk ahol magányos vagyok, nem szórakozhatok senkivel és nincsenek barátaim pedig rengeteg fiatal van a városban. :(


5 éve ugyan abba a nyaralóba járunk és nagyon sok emléket szereztem ott ezért minden évben rosszabb érzés elmenni onnan és egyre jobban kötődöm oda és nagyon szeretem azt a helyet, de jövöre máshova megyünk ezért 2 évig nem megyünk vissza.


Ma is egyből azzal a szomorú és érzéssel keltem hogy el kell jönnünk onnan.


2015. júl. 23. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, ilyen nekem is volt 4 éve, azóta sosem fogott meg annyira egy hely, mint azon a nyáron. Következő évben is elmentünk oda, de az utolsó napokban már vártam, hogy induljunk haza.

Jártam évi 2-3x anno 3-4 éve az unokaöcsémékhez, ahol imádtam lenni, mindig menni akartam és tiszta szomorú voltam, amikor jönni kellett. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ez idővel elmúlik, az, hogy ilyen szinten kötődj valamihez. Pár nap és visszaáll minden a régibe, ne aggódj. :)

2015. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Micsoda problémák... Én 20 éve nem voltam nyaralni és idén sem fogok menni. :D


#firstworldproblems

2015. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben voltunk nyaralni külföldön (nem járunk belföldre) életem legjobb nyaralása volt, azóta nem telik el nap,hogy ne gondoljak rá. :D
2015. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a gondolat hogy mások (pl én) le se jutnak nyáron a Balatonra, mert dolgoznak.
2015. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha valami több napos buliban, vagy nyaralásban, vagy hasonlóban veszek részt, ahol jól érzem magam, utána én is szomorú vagyok pár napig, de aztán el múlik :D
2015. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,én itt lakom a Balatontól 5km-re,de sajnos időm se engedi,hogy lemenjek a Balatonra,minden nyáron,ha 1x megengedhetem magamnak,sokat mondtam.Egyébként tényleg nyugi van,1-2 nap,s visszaáll minden.Egyébként miért nem ismerkedsz,barátkozol?
2015. júl. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!