Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, hogyan tovább 30 évesen?

Figyelt kérdés
30 éves leszek idén, 7 évig voltam a párommal, se gyerekem, se lakásom, se saját barátok. Azért mentünk szét, mert terhes lettem, aminek egyáltalán nem örült, szó szerint abortuszra kényszerített, miközben azt állította szeret, de elvenni sem fog feleségül, mert esküvőellenes. Mondjuk ez utóbbiba már rég bele is nyugodtam, de ahogy a gyerek témáról beszélt 34 éves fejjel, hát köszönöm, de nincs több időm várni rá, azt éreztem, csak hiteget, nem rám vár. Szóval 30 éves fejjel a szüleimhez költöztem, nincs diplomám, csak szakmám, a havi keresetem csupán 110 000.-. Sőt nem vagyok olyan szép mint a 20-as éveim elején. Úgy érzem vénlány maradok, nem értem el semmit az életben. Egyszerűen nem tudom hogyan tovább, teljesen magamra maradtam.

2015. aug. 1. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Na ilyenkor kell teljesen felborítani mindent, hátrahagyni a múltat, mert úgy sem veszít semmit az ember és kimenni külföldre szerencsét próbálni. Sokkal jobb, mint itthon vegetálni, ráadásul soha nem tudhatod, ott mit hoz eléd az élet.
2015. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a nyelvtanulás nem erősségem, ráadásul ékszerész és ékszerbecsüs vagyok, mit kezdenék ezzel külföldön? Nincs megtakarított pénzem sajnos.
2015. aug. 1. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem muszáj azt dolgoznod, aminek ki tanultál
2015. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


"a nyelvtanulás nem erősségem, ráadásul ékszerész és ékszerbecsüs vagyok, mit kezdenék ezzel külföldön? " - Mi az hogy mit kezdenél?? Ékszerek itt is vannak...sőt... a nyelvtanulás nem az erősséged, értem..jó kifogás annak akinek nincs elég vér a pucájában. Nem az erősségednek kell, hogy legyen, ki kell jönni és kinyitni füledet, szemedet és tapasztalni, próbálkozni. Egyszer az életben kockáztatni. Aki nem kockáztat, nem is nyer. Üdv Németországból! 28/N

2015. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Szia.


Költözz akkor hozzám. ;-) Bár gyereket mondjuk én se nagyon szeretnék már.

Nyugi én se nagyon értem el semmit az életben, de az élet nem verseny, hogy ki ér el többet a másiknál.


/41 F/

2015. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de engem ez egyáltalán nem vonz. Elhiszem, hogy van akin ez segít, de nem rajtam.
2015. aug. 1. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj ismerkedni. 30 ev az nem olyan oreg, meg siman talahatsz valakit!


Ez, hogy magadra maradtal nem igaz. Szuleiddel elsz, nem? Az, hogy a kapcsolatod tonkrement csak egy dolog az eletedben. A munkad es a csaladod meg megvan. A hobbijaid is, gondolom. A celjaid is, most vegre kereshetsz olyan embert aki akar gyereket!

2015. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én nem szeretek elítélni senkit, mert én sem vagyok tökéletes, de 30 évesen már illene lenni egy kis megtakarításnak, ha valaki becsületesen dolgozik. én is havonta befizetem a 15.000 Ft-os megtakarítást, szerintem ez nem olyan nagy összeg már a mai világban, de évek alatt elég szép kis összeg jön össze belőle. Van, aki megveszi minden nap az 1000 Ft-os cigit, minthogy félrerakná...

A baráti kapcsolatok más téma, de ha nyitott vagy, könnyen új kapcsolatokat találsz

2015. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 Igazad van, de annyira könnyen beszélsz...mondd ezt egy olyan embernek, aki padlón van és teljesen kilátástalannak érzi a helyzetét. Itt most nem a kérdezőre gondolok feltétlenül, hisz csak 30 éves, hanem átlagosan.


Megértelek, én se vagyok már mai gyerek, nincs se párom, se normális barátaim, csak ilyen ismerősök, akikkel ugyan van valamennyi kapcsolatom, talán mélyebb is, mert évek óta tartjuk, de szerintem ez még nem barátság, ahhoz egy kicsit több kell. De a lényeg: nincsenek programjaim, nincs kivel találkoznom és ez megy már évek óta, holtpontra jutott az életem, mintha kivontak volna a forgalomból, mintha nem is léteznék. Neten nem az igazi a barátkozás, élőben viszont alig jön össze, akivel össze is jött valami, az is faképnél hagyott, mert kiderült, hogy igazából nem barátot keresett, hanem párt, nekem ő viszont nem jött be. Szóval teljesen átérzem a helyzeted, nekem sincs se kutyám, se macskám.

2015. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 110 ezer már egész jónak számít, csak úgy mondom.
2015. aug. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!