Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek miért mondták,...

Szerintetek miért mondták, hogy nem is vagyok igazi emos?

Figyelt kérdés
Én Emos vagyok ("sima"emo) viszont a sulimban kiröhögtek hogy nem vagyok igazi emos csak egy kis taknyos aki azt se tudja mi a szerelem stb. és csak sajnáltatom magam. Szerintük szánalmas vagyok és csak egy "kamuemos". Nem értem miért mondják ezek nem igazak de félek hogy mégis és ez még májusban volt de azóta se hevertem ki. Nem tudom talán igazuk van. :(

2015. aug. 3. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Vicc vagy azért. :D
2015. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Mivel,csak a figyelmet akarod felkelteni ezzel a hülyeséggel! És nem vagy igazi emos!!!
2015. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te jobban tudod, hogy az vagy-e vagy sem...Viszont ha csak az a célod, hogy többen felfigyeljenek rád és, hogy menőnek tűnj na az gáz. Akkor tényleg kamu vagy...Sok "emos" csak ezért csinálja.
2015. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, igazi emós vagy.
2015. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nos, az eloszoris nem "emos" hanem emo!! Masodszor meg ha ezt mondjak rollad, akkor talan utanna kellene nezned jobban ennek a stilusnak...en regen az voltam, ha gondolod beszelhetunk. De ha tenyleg csak azert csinalod hogy kitunj a tomeg akkor tenyleg kamu vagy..
2015. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra, rám is mondták h csak divatból csinálom, de nem érdekel ^^
2015. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem azért vagyok emo hogy kitűnjek. Az nem is emo! Nekem az emoság nem csak divat! Hülye aki csak a ruha miatt az.

Én pedig nem vagyok hülye! Köszönöm azoknak a commentjét aki bíztatott.

2015. aug. 4. 16:05
 8/9 anonim válasza:
Hát... minden emonak rá kell jönnnie hogy az emokat nem fogadják el, csak nagyon ritkán. Az emok általában az izlésük, életérzésük miatt kiközösített emberek. Azért mert feltűnőek. ha egy egyszerű ember lát egy emot az utcán általában megbámulja. És emo, nem pedig emos.
2015. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azert mert ugy irtad le h emoS :)

Legalabb tudd minek vallod magadxd

Emo max

2018. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!