Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon félek, hogy egyedül...

Nagyon félek, hogy egyedül maradok. Én komoly kapcsolatra vágyom. Akik próbálkoznak nálam az semmi komolyat nem akarnak. (? )

Figyelt kérdés
Most nem házasságról beszélek, hanem egy tartós kapcsolatról. Félek, hogy nem találom majd meg a párom. Azt veszem észre, hogy a legtöbb fiú éretlen. Hol tudnék normálisokkal ismerkedni? 17/L
2015. aug. 4. 19:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
28%
A legtöbb srác ilyen korban még teljesen éretlen, érthető, hogy nem akarnak semmi komolyat. Egyetem/fősulin pedig biztos lesz valaki, aki komolyabb, ne legyél szomorú!
2015. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A Te koroban tényleg azok. Bár én annyi évesen is túl komoly voltam, most is az vagyok. Mindig azzal jönnek, hogy legyek már lazább, aztán a hirtelen lazaságom miatt majdnem eltört az ujjam. A suliban elég kevés rá az esély, hogy találj egy normálisat. Szórakozohelyen pedig egyenesen kizárt. Ha normálisat akarsz, akkor a suliban olyan srácokat keress, akik nem a haverjaikkal lógnak, hanem mondjuk csak egyedül ücsörögnek. Én legalább is ilyen voltam, én akkor normálisnak éreztem magam, mert nem csak kihasználni akartam a lányokat, ahogy most sem. Csak az a baj, hogy a normális srácokat elnyomják a parasztok, így őket sokkal nehezebb észrevenni.
2015. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hol laksz? :D
2015. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem ír vissza... Ilyen hozzáállással tényleg komolyan félhetsz, hogy egyedül maradsz. :) Tudom neten nem ismerkedsz mert mert félsz , és amúgy sem hiszel az ismerkedésben, félsz mindentől és mindenkitől..blablabla satöbbi. Olyan unalmasak már ezek az emberek. Mi a f a szért kell beszarni mindentől?
2015. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Például itt és velem :)
2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne halgass az elozore! En vagyok a neked valo!

Amugy meg probalkozz, ismerkedj, es egyszer biztos fogsz talalni egy hozzad illo sracot.

Ezen az alapon minden szingli parazhatna, hogy egyedul fog maradni... :P

2015. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Mivel eddig nem láttam,hogy írtál-mivel most jöttem fel- ezért nem írtam. De a kérdésemhez fűzött kommentárod után nem is valószínű, hogy fogok.


A többi válaszolónak pedig köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2015. aug. 4. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Most amúgy mire számítottál ilyen kérdés után? Látom, nem vagy elég rutinos GYIK felhasználó. xD Amúgy szerintem a korod beliek között nem igazán fogsz olyat találni, aki teljesen komolyan vállalna egy kapcsolatot, esetleg egy normálisabb 20+-os. Hogy hol, azt nem tudom. Szerte a világban megtalálhatóak. Menő lett az egyéjszakás, na. :D
2015. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azért nem minden 20 alatti csak egyéjszakást akar... engem legalábbis kicsitsem vonz :)

2015. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az életkorod a mostani kétszerese lenne, akkor már kezdhetnél kicsit aggódni (bár akkor sincs még minden veszve), de 17 évesen azon keseregni, hogy egyedül maradsz, erős túlzás.

Még csak most léptél be abba a korba, amikor igazából az ember elkezd érdeklődni a másik nem, és a komolyabb kapcsolatok iránt, de már egyből keseregsz?

Igen, sok az éretlen, de ezen miért csodálkozol? Egy 17 éves még gyakorlatilag gyerek. Persze, nem kisgyerek, de még nem is érett felnőtt. Persze, vannak érettebb fiúk is a korosztályodban, próbálj meg ilyen emberekkel ismerkedni, vagy esetleg ha nem zavar, akkor pár évvel idősebbekkel.

2015. aug. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!