Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmim. Nem szeretek...

Nincs semmim. Nem szeretek senkit. Engem sem szeret senki. Értelmes életem? Az sincs.

Figyelt kérdés

Sosem mondta még senki sem nekem hogy szeret, nem is fáj ez annyira, ez a természetes nekem, de azért szeretnék érezni végre én is..szeretnék szeretni valakit. De nem megy. Minden emberben próbálom csak a jót meg látni, de mindenki csak csalódást okoz és senki sem szeret...mindenki csak a saját érdekét keresi.Bárcsak még lennének igazi emberi kapcsolatok...

Néha úgy érzem, őrült vagyok. (lehet csak azért mert anyám mindig ezt mondja rám) Van egy képzeletbeli barátom akivel mindig beszélgetek, nem hangosan csak a fejemben. Ha ő nem lenne..az nagyon szar lenne. Nem tudod mi van velem, semmi értelme nincs az életemnek..eddig mindig én öntöttem lelket másokba, de én már nagyon kezdek ki fogyni az életből..azt senki nem veszi észre, hogy én min megyek keresztül. Az életem olyan mint a mocsok.



2015. aug. 7. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
<3
2015. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 1342550 válasza:
Hány éves vagy ?
2015. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2015. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én szeretlek! <3
2015. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi mindnyájan szeretünk! <3
2015. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Egy cipőben járunk... :) Szeretlek! <3
2015. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Imádlak, bárcsak itt lennél és megölelhetnélek.
2015. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én is nagyon-nagyon szeretlek! ^-^ és bízom benne, hogy találsz majd barátokat :))
2015. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is támogatlak. Nem vagy egyedül. Millió magányos ember van a Földön. Tégy ellene te is :)
2015. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Olyan szív-melengető, vigasztaló érzés látni, hogy ilyen sokan szeretnek téged. :)


Én is nagyon-nagyon kedvellek. :)

2015. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!