Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert erzek igy?

Miert erzek igy?

Figyelt kérdés

Nyaron mindenki sokfele van a barataim kozul es en is. Amikor itthon vagyok es nem futok ossze senkivel akkor neha ramtor ez a senkinek nem vagyok fontos erzes. Akkor Facebookon is alig keresnek...

De ha elmegyek nagyszulohoz es ugyanazt csinalom minf otthon csak wifi nelkul akkor ez nem tor ram. Meg ha ott egyedul is vagyok a hazban. Es akkor amikor nem vagyok wifi kozelben szazezren keresnek messengeren meg whatsappon...

Miert erzem ugy hogy ha itthon vagyok akkor "nem vagyok fontos" senkinek de ha rokonoknal akkor meg nem erzem ezt?



2015. aug. 8. 02:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.:) Irj rajuk te! Szerintem ennek oka a hormonok vagy az onbizalomhiany.
2015. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!