Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék olyan embereket...

Hogyan tudnék olyan embereket találni akiben vakon is megbíznék?

Figyelt kérdés
Csak azért mert elvesztettem egy olyan embert akiben úgy bíztam meg mint senki másban. Iskolaváltás volt és elvesztettem ő meg felmondott. És amióta nem hallottam hangját és nem láttam úgy érzem hogy nincs kivel megbeszélni a problémáimat. Mert ha bajban voltam segített a volt sulimba maradt a nap végén megbeszéltünk mindent. Mindig meghallgatott és nem leugatta a fejemet hanem tanácsot adott. Ha rosszul voltam segített. 14/L

2015. aug. 21. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"Iskolaváltás volt és elvesztettem ő meg felmondott"


Bocs, de nem értem: mit vesztettél el? a tel. számát?

Ha azt, akkor a volt iskolában biztos meg tudják mondani, megvan még nekik valahol - még akkor is, ha közben Ő felmondott.

A volt iskoládban nyilván tudják, milyen sokat segített Neked és biztosan segítenek megkeresni :-)

2015. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ahova jelentkezett a kérdező, őt nem vették fel; a barátnőjét meg felvették, de ő másik iskolába ment.


Amúgy 14 évesen nem lenne gáz vesszőt használni.

2015. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg tanárra saccolok, aki mindig meghallgatta.
2015. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3.- ik válaszolónak van igaza . Én masik suliba mentem és a tanarno 1-2 hónap múlva felmondott mert a diákok kikészítették. Ráadásul én is ezért kelkett sulit sulit váltanom.
2015. aug. 21. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3.-ik vagyok, aki az első is :-)

Már leírtam az első hozzászólásomban, hogy mit tanácsolok. Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot.

2015. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen
2015. aug. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!