Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halálvágyam van, mi legyen a...

Halálvágyam van, mi legyen a megoldás?

Figyelt kérdés

Magányos embernek tartom magam, nem szeretem az embereket, főleg a főiskolás korosztályomat... Van egy csodaszép barátnőm akit nagyon szeretek, de ez sem elég ahhoz, hogy ne menjen el semmitől se a kedvem. Szeretek tanulni, előrehaladni, edzeni. Nem mondanám, hogy csúnya pasi vagyok, modellkedni is szoktam. De elég gyakran, szinte minden nap rám jön a kedvetlenség és, hogy ennek a szenvedésnek ami rajtam megy keresztül, akkor lenne vége ha meghalnék... Nem akarok csúnyán beszélni de elegem van itt mindenből. De nem értem miért... Mind az emberek miatt? Nem bírom elviselni ezeket a nagyszabású ivászatokat meg bulikat. Nem vagyok rossz anyagi helyzetben, sőt elég sok mindent megengedhetek magamnak amit a hallgató társaim nem.


Magasról szeretnék leugrani, mert az a legfájdalommentesebb. A végére még annyit, hogy az elmúlt 3 évben jött ez elő bennem de volt, hogy hónapokig nem jelentkezett a dolog. De most egyre gyakrabban. Ha esetleg éreztél már ilyet, írd le, vagy ha van valami ötleted azt is meghallgatom. 22/F



2015. aug. 28. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Térj mar eszhez!Es végre légy férfi!!!!

Istenem kiknek van barátnőjük :/

2015. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, aki talán segíthet felderíteni az okát, ennek...lehet vmilyen feltáratlan családi trauma, stb. Kérj segítséget :)
2015. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy halat, vágd le az állát és süsd meg.
2015. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Magasról szeretnék leugrani, mert az a legfájdalommentesebb."


Hat (?!) amikor a szomszed kiugrott, ugy erkezett a foldre, hogy azon nyomban fel is szurta magat egy viragkarora. Ott ult a foldon, ossze vissza volt torve az ember, de nem halt meg es meg el sem tudott dolni, mert a hataban levo viragkaro egyhelyben tartotta ... nem ugy nezett ki, hogy nem faj neki (ugy uvoltott mint egy faba szorult fereg).


De persze kiprobalhatod.

2015. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán az lehet a bajod, hogy mindened megvan, s nem kell küzdened semmiért. Nincs semmi kihívás az életedben. Úgy, mint a sztároknak. Ilyenkor aztán mindig kell nekik valami plusz, ami feldobja az életüket. Ekkor jönnek a drogok. Aztán egyre jobban lesüllyednek.

Menj pszichológushoz!

2015. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én támoghatlak, ha túléled ês elvesztesz mindent akkor majd megbánod, ha meg meghalsz akkor elérted a célod szóval boldogan halsz meg :)
2015. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj 120 km/h-val egy betonfalnak

Utána már nem lesz

2015. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!