Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátot, barátokat kéne, hogy...

Barátot, barátokat kéne, hogy szerezzek de hogyan?

Figyelt kérdés
Van akinek könnyen megy a barátkozás van akinek nehezebben.Nekem éppenséggel nehezebben megy.Néha elgondolkodok azon, hogy érdemes-e így tovább élni.
2015. aug. 28. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
26.F
2015. aug. 28. 19:05
 2/5 E1D1E ***** válasza:

Máris tettél egy lépést a jó irànyba.


Milyen barátra van szükséged?

Sokféle van abból is. Van aki hasznos, van akivel jó beszélni, van akivel lehet sportolni, van aki szeret játszani, vannak olyanok akikre az életed is rábízhatod és vannak olyanok is akik csak a pénzedért vannak melletted.


Hasznos barátokat akárhol találhatsz, csak legyen valami amiben segíthetsz nekik és ha szükséged lesz valamire ők visszasegítenek.


Sportoló barátokat sportolás közben szerezhetsz, csatlakozol másokhoz, beszélgetsz velük pihenés közben és utána már simán lehet velük programokat tervezni.


Játszótársat se nehéz találni, az is kb úgy megy mint az előző.


Az igazi barát megtalálása viszont már keményebb dió, itt nem csak azt kell figyelni, hogy mik azok a dolgok amikben hasonlítotok, itt azt is figyelembe kell venni, hogy az igaz barát őszinte és ha rosszat is mond nem szabad töle elfordulni, őrá mindíg lehet majd számítani, de akkor úgy kell intézned, hogy ha ökerül olyan helyzetbe, rád is lehessen számítania! Macerás de kifizetődő!


(Ezt most én úgy írtam, hogy elszigeteltem magam az ilyesmitől és csak hasznos ismerősöket gyüjtöttem)

2015. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol es vannak munkatarsaid akkor kezd ott. Szervezz munka utani uljunk be valahova napot es tobbeket hivj el es csak osszeverodik egy kis csapat. Ott neked eleg figyelni vagy kerdezz te. Ha te kerdezgetsz es utana erdeklodve hallgatsz az emberek megnyilnak es egy ido utan visszonozzak az erdeklodest...es alakulnak a baratsagok.

Ha informatikus vagy es nincs munkatarsad :-), vagy nincs munkahelyed, de van penzed, akkor keress tanfolyamot pl. tanc, nyelv, egyeb. Es jarj oda rendszeresen es ugyanaz, mint fentebb. Ha nem szeretsz baratkozni, akkor csak probalj szervezni alkalmat, hogy legyen egy kis tarsasag. Ugy egyszerubb minden.

2015. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyel baratsagos es baratkozos!
2015. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2015. aug. 28. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!