Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék ismerkedni de...

Szeretnék ismerkedni de fárasztanak az emberek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már két-három éve nem ismertem meg új embert az internet nélkül. Sok rossz tapasztalat miatt félek már kezdeményezni, de ha mégis olyan kedvemben vagyok hogy most meg tudnám szólítani ezt meg azt, nem jutok el odáig, mert amint elkezdek gondolkodni hogy hogy menjek oda hozzá és mit mondjak és hogyan már eluralkodik rajtam a pesszimizmus, hogy "ugyan minek, túl sok energiát igényel és nem is garantált a siker, majd később..".

Nagyon egyedül vagyok így, sokszor magányos is. A suliban nincs egy barátom sem, mert bár az elején próbáltam beszélgetni, ignoráltak, vagy félreértettek. Én pedig feladtam és próbáltam a jó oldalát nézni, kihasználni hogy nincs senkim, de nem érte meg, most pedig már mindenki elkönyvelt egy csendes, szégyenlős, unalmas, morcos senkinek. Vagy láthatatlan vagyok, vagy épp cikis helyzetben. Nagyon szar így, mit tegyek?



2015. szept. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonlóan vagyok vele. Bár én amiatt nem tudok ismerkedni, mert kevesen ütik meg azt az értelmi szintet, hogy közelebb engedjem őket magamhoz. Ez már csak ilyen...
2015. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Fordulj pszichológushoz!

Komolyan! Tud segíteni.

2015. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez az ok nálam is megvan, bár toleráns vagyok és régóta már olyan hogy "bárki megteszi", próbálok figyelni, kedves lenni ha valaki beszélget velem, de ha csak felszínes, bugyuta dolgokról beszél az nagyon zavar. :(


Jó lenne ha csak úgy, mindenkivel lazán tudnék társalogni, mint azok akik random emberekkel is eldumálnak az utcán, buszon, rendelőben, de én az elején nagyon félek, és a csalódás meg a leégés esélye is visszatart.

2015. szept. 2. 18:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Privátot írtam #2-nak.
2015. szept. 2. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj olyanokkal barátkozni, akik nèznek is valakinek, járj sportolni vagy hasonló helyekre ahol ismerkedni tudsz.

Ha gondolod, nekem is írhatsz, szivesen dumálik veled:)

2015. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ne hagyd,hogy ez tönkre tegyen vagy mások a suliban,nekem rosszul sikerült,hasonló vagyok mint te :S
2015. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!