Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek milyen volt a nyár?

Kinek milyen volt a nyár?

Figyelt kérdés

Más is otthon ült?

Mindig mikor olvasom hogy milyen jól szórakoztak lányokkal és stb. ez elszomorít mert én a 98%-át a szobámban töltöttem. :(


2015. szept. 5. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én is leginkább otthon voltam, tanultam, olvastam. Meg elmentem dolgozni. De kb. 1x találkoztam "barátokkal".
2015. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én edzettem, gördeszkáztam a barátnőmmel, olvastam, rajzoltam, írtam, animéztem, veszekedtem a családommal, túlestem a depresszión, megszakítottam a kapcsolatot a szar alakokkal akiket ismerek, megtanultam rament főzni, kibékültem a családommal, gyakoroltam gitározni, rájöttem hogy nem tudok, és elkezdtem tabon rajzolni ami már megy.


Nem mentem nyaralni de attól még nem volt unalmas:)

15/L

2015. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En is ezt tettem kb, fel se tunt h nyar vt :D
2015. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túl gyors :c

Én csak a szobámban ültem és animéket néztem meg elkezdtem franciául "tanulni". De hamar meguntam.

2015. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Munka egész nyáron aztá az elmúlt 2heten szabadság itthon mo. Ami annyira nem volt cudar rossz de ismét raebredtem hogy annak a kis csapatnak a fele akiket eddig barátomnak tartottam és legfontosabbnak az életemben kb arra se méltatlan hogy visszairjon neagyisten osszefosson velem.
2015. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itthon ültem meg dolgoztam is a ház körül. Néha próbáltam neten ismerkedni, de kicsit elment a kedvem tőle egy pár próbálkozás után. 21/f
2015. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, itthon voltam, tettem-vettem a ház körül, meg egy kis Balaton. De inkább egyedül voltam mindig.
2015. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is otthon ültem. Mentségemre szóljon, hogy államvizsgára tanultam az első felében. Egyszer elutaztunk 4 napra, Magyarországon belül, az jó volt. De ezen túl otthon voltam. Igazából azért hasznos volt. Elintéztem ügyeket, amiket régóta kellett. Pl. orvosi dolgokat. De ez persze nem volt élvezetes, hiszen ki szeret orvoshoz járni. Szóval elmondhatjuk, hogy ami élvezetes volt, az otthon ülés volt, ami viszont hasznos volt, az nem volt jó. :)
2015. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, aug. végén 1 hét szünet után újra munka.
2015. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párszor el mentem strandra a barátaimmal,de ilyen melegben én is 90%-ban otthon voltam.
2015. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!