Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet igy élni?

Hogy lehet igy élni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy régen boldog voltam voltak barátaim most meg nincs senkim az életemnek sincs értelme nincs kedvem se semmihez egyedül vagyok a négy fal között és elöre tudom hogy holnap is ez lesz meg az után az élet megy én maradok. Akivel tavaly ellőtt mé legjobb barátok voltunk azzal köszönö viszonyba is alig vagyok a régi barátaim már nem a barátaim és úgy érzem senkinek se lenne rosszabb ha nem élnék senkinek se hiányoznék ha meghalnék miért nem kaphatom vissza a régi jo életem?

2015. szept. 13. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs suli/melo?
2015. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De van suli. Nyolcadikas vagyok, és 13 éves.
2015. szept. 13. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodás. D:
2015. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

> miért nem kaphatom vissza a régi jo életem?


miért nem kaphatom vissza a régi jo életem?


13 éves vagyok. 13.


a régi jó életem... meghaltam, kész. Temessetek el.

2015. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet jobb is lenne.
2015. szept. 13. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Sőt, biztos.
2015. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te miét vagy ebbeebben olyan biztos?
2015. szept. 13. 21:50
 8/17 anonim ***** válasza:

:D


szerinte, ha 13 éves, iskolába, társaságba járó kiskamaszként ilyeneken agyalsz, keress fel egy pszichológust, most minden rosszallás nélkül, mert későbbre jobban belesüppedsz ebbe csak, és ki fogsz készülni.

tök nincs realitásérzeted

2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De szégyellném magam a pszihologus ellőtt.
2015. szept. 13. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:
mert valtozunk az emberek valtoznakjonnek - mennek. keress uj ismeretseget. ha ennyi idos vagy akkor most mesz tovabb tanulni ott uj osztalytarsak.. beszelges nyiss masok fele :) meg beszelgetni siman is jo csak ugy valakivel. hidd el hianyoznal onnan ahol vagy, az ember nem is tudja kinek es mikor jut eszebe. viszont ha a regi barataiddal jol megvoltal akkor irhatnal valamelyknek egy uzenetet hogy van.. :) csak pozitivan
2015. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!