Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor úgy érzitek teljesen...

Amikor úgy érzitek teljesen egyedül vagytok, vagy amikor akit szerettek látjátok hogy tökre nem érdeklitek, mivel töltitek be az űrt?

Figyelt kérdés
sokszor vagyok egyedül, de valahogy mégis megszerettem valakit, de látom hogy teljesen nem érdeklem, és már el is mondta egy jó ideje. mármint barátfélék vagyunk, de látszik hogy nem érdeklem, és amikor ezt látom, egy hatalmas űr lesz bennem. most is az van. hiába nézek ezután valami vicces videót, nem vidít fel, az űr még bennem van, olyan fura... ti ilyenkor mit csináltok?
2015. szept. 13. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kell szenvedni a fájdalmat, csak akkor lesz könnyebb. Minden fájdalmat meg kell élni, aztán elmúlik, mondhatjuk úgy is, hogy idővel könnyebb lesz. A 'kiszemelted' pedig azért nem érdekled, mert ő érdekel téged és ezt ő is tudja, mindig az elérhetetlen kell az embereknek, főleg a fiataloknál. Egy-két macskás videótól a Youtube-on nem fog elmúlni a szerelmi bánatod. :) 1-2 hónap és már nem is fog érdekelni az egész. Az űrt pedig azoknak a társaságával töltsed be akiket te is érdekelsz, ha nincs ilyen, akkor nézz filmeket, tanulj, dolgozz, sétálgass, üsd el az időt, amíg könnyebb nem lesz, mert hidd el idővel az lesz.
2015. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igazából szerintem csak az idő segíthet ezen, nyilván jó ilyenkor elterelni a figyelmedet, de huzamosabb ideig (gondolok itt pár órára) az sem segít, úgyis mindig rá fogsz gondolni, mindenben őt fogod látni. Viszont az idő majd segít:) egyébként hány éves vagy?:)
2015. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ez már hónapok óta kiderült, de mindig amikor ilyen van, akkor megint előjön ez az érzés.
2015. szept. 13. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
En feladtam.
2015. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is tudom, hogy nem lehet ebből sose olyan, de valahogy mégis. sajnos nem tudom elhatározni, hogy mostantól egyáltalán nem bánt az amikor olyan történik, hogy látszik hogy nem érdeklem
2015. szept. 13. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban vagy vele annak az a velejárója, hogy előjön a régi fájdalom, így múlik el a legnehezebben. Ne beszélj vele egy ideig, hidd el úgy könnyebb lesz.
2015. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat
2015. szept. 13. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős érzés. Ha érzem, hogy rámtör a rossz érzés:

-elmegyek sétálni

-nekilátok takarítani

-rendet csinálok a ruháim között /jó rácsodálkozni egy-egy elfeledett darabra/

-sudokuzok, rejtvényt fejtek

-szobabicikizek és zenét hallgatok.

2015. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez jó, kipróbálom én is, hátha bejön:) köszönöm
2015. szept. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!