Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért sértegetik folyton a...

Miért sértegetik folyton a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Utcán, a suliban egyáltalán mennyi idősnek kell lennie az embernek hogy túllépjen ezen?


20/F


2015. szept. 15. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük,te vagy az értékesebb.

Vannak,akik csak fecsegnek az ürességrõl, vagy felhivják magukra a figyelmet,mert ki akarnak tünni, amugy észre sem vennék õket.En van amikor társaságban csak figyelõ vagyok és igy jól kiismerem az embereknek a tulajdonságait.

2015. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak tudnám. 31 vagyok és annyira utálom már hogy mindenhol beszólnak, leszólnak, kiutálnak, kinevetnek, lenéznek, sajnálkoznak rajtam, csak mert csendes vagyok. Elegem van, azt hittem ennek vége lesz a sulival együtt, de nem, ez megy minden munkahelyen, mindenhol. És emiatt vagyok már megint munkanélküli...
2015. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! : S
2015. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben csendes voltam, s ezalatt az idő alatt rá kellett jönnöm, hogy akik bántanak úgy viselkednek, mint a vadállatok. Kipécézik a "gyengébbet", az "elesettet" és azért, hogy a saját gyengeségüket takargassák, hogy erősebbnek tűnjenek, bántják azt akit elérnek.
2015. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van!

Mindig mindenhol a bunkó vadállatok győznek!

Mindig a rosszak győznek iskolában,munkahelyen

a csendesebb embereket akik nem bántják a másikat,azt folyton kritizálják,kibeszélik

ne foglalkozz olyan emberekkel,akik bántanak!


Engem már nem érdekelnek akik kritizálnak már pereg le rólam!Nem foglalkozok velük,mert csak tönkretesznek!

Sajnos sokszor bántottak :( átérzem a problémádat!

2015. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgysem tudsz megfelelni mindenkinek, inkább felelj meg magadnak.
2015. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aztán csodálkoznak miért van ennyi iskolai lövöldözés az USA-ban.
2015. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is szinte mindenki bánt lelkileg, nem értem miért?Egyszer már jó pofán vágok mindenkit, és akkor ugyebár lesüllyedtem a szintükre,Mindig vigyáztam erre, de már lelkileg kikészülök, ha nem teszek valamit.
2015. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!