Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nem néznek meg a lányok...

Azért nem néznek meg a lányok mert vékony karom van?

Figyelt kérdés

Akkora a karom mint egy lányé, talán még kissebb is....


174cm magas vagyok és 55 kiló.


Sosem voltam konditeremben és nem is szeretnék menni (pedig akarok), de önbizalom hiányos vagyok és nagyon furán érezném magamat.


Barátaim sincsenek így semmit nem csinálok csak országúti biciklizem, de az meg fogyaszt...


Igazából nem érdekel már hogy megnéznek-e csak tudni szeretném az okát.


2015. szept. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

én heti 3x megyek kondiba, mégis vékony a karom, de tudod mit? sz...rok rá :D ha valakinek nem tetszik nézzen másfele

csak bátran testvér, csak bátran

2015. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem néznek meg mert valószínűleg lesüt rólad, hogy önbizalom hiányos vagy és még akkor sem mernél hozzájuk szólni ha ők szólítanának meg.
2015. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sosem voltam konditeremben és nem is szeretnék menni (pedig akarok)" hm? :D


Én is vékony vagyok az is maradok (ez a genetika), de a konditermi edzés önbizalmat ad és mellet még szépen is formásodom, erősödöm. :D Kezd el otthon a dolgokat, ha rosszul éreznéd magad a teremben. :D 22/f

2015. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mellette :D
2015. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök lényegtelen hogy mekkora a karod, vagy bármelyik másik részed. Mivel nem minden lánynak ugyanaz tetszik, mindenkinek úgysem fogsz megfelelni soha. Nekem pl a vékonyka fiúk tetszenek, egyik barátnőmnek meg a kigyúrt izomtibik. De még ez sem azt jelenti hogy akkor csak ilyenekkel állunk szóba...

De ez a bizonytalanság, akarod de mégse akarod... ez nem egy nyerő tulajdonság szerintem senkinél. Szóval először is döntsd már el hogy mit akarsz, ha izmokat akarsz akkor eddzél és étkezz is hozzá megfelelően, ehhez nem kell konditerem, otthon ugyanúgy meg lehet csinálni mindent. Ha meg nem akarsz izmos lenni akkor hagyd a fenébe, csináld amit akarsz, érezd jól magad, hülyeségekkel ne foglalkozz.

2015. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!