Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy boldogabb...

Mit tegyek, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan boldogtalan vagyok.Nincsenek barataim csak egy, de ő sem ért meg.Sokszor sirok.Úgy érzem, nem vagyok semmiben sem tehetséges.Az osztálytársaim kozott sem érzem jól magam.Elszomorodom ha rájuk nézek és látom ők milyen boldogok.

2015. szept. 15. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nos , nemvagy egyedül , csak én 27 vagyok
2015. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kezdésképp ki kellene találni, hogy mitől is lennél boldog?
2015. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kéét kínai bölcsesség:


Minden percben, amíg lefele görbíted a szádat, elveszítesz hatvan másodpercnyi boldogságot.


Ne ijedj meg a jelen nehézségeitől.

Ne rágódj a múlton. Fogadd el sorsodat, és boldog leszel."

2015. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy az emberek nem boldogok úgy általában. Tehát minden osztálytársad sem lehet az. Nézd meg az életüket egyesével és rájössz, hogy majd mindnek van valami komolyabb gondja. DE ha úgy is lenne, hogy ők boldogok. Sem az ő boldogságuk sem az ő boldogtalanságuk nem befolyásolhatja a Te boldogságodat/boldogtalanságodat. Az az Ő életük és nem a Tiéd. Amíg másokkal törődsz elfelejtkezel önmagadról. Elfelejtkezel arról az emberről akit a legjobban kell szeretned és a legtöbbet kell tenni érte. Ha erről az emberről elfelejtkezel és nem törődsz vele mitől lennél boldog?


Nem kell mindenkinek tehetségesnek lenni. Az is lehet, hogy az vagy, csak még nem jöttél rá miben. Én pl. mindig azt hittem, hogy nulla a kézügyességem és a fantáziám. Aztán egyszer, egy olyan baráti közösségben, ahol igazán jól éreztem magam valaki kitalálta, hogy karácsonyra csináljunk mézeskalácsot. Különböző formákat sütött, mi meg úgy díszítettük ahogy akartuk. A többiek is ledöbbentek, hogy milyen kis csodák kerültek ki a kezem alól.


Azt keresd, hogy mi az amit szívesen csinálnál, és képezd magad abban. Legyen az tánc, sport, kézművesség, szerelés, nyelvtanulás vagy bármi. A tehetség önmagában semmit nem ér. A legtehetségesebbnek is állandóan gyakorolnia kell, különben sose lesz belőle semmi. Ugyanakkor a kevésbé tehetséges is érhet el sikert sok-sok gyakorlással.

2015. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 16. 14:11
 6/6 anonim válasza:
Megértelek. Tudom milyen kívülről látni a világot , csak nézed és te benne sem vagy. Borzalmas.
2015. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!