Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csalodtam minden baratomban...

Csalodtam minden baratomban mihez kezdjek egyedul?

Figyelt kérdés

Elegem lett mindenkibol. Azt vettem eszre hogy mikor valami haszon varhato a szamukra akkor hirtelen mindenkinek a baratja vagyok maskor meg tesznek a fejemre. Az egyik legjobb baratom akit mar 10 eve lassan ismerek egyik pillanatrol a masikra leepitette a baratsagunk. Nem latvanyosan viszont megszunt mindennemu erdeklodes egymas irant, kozos programok ilyesmi. Igazabol most nagyon egyedul erzem magam. Csak ezek a latszat barsagok vannak amire nem sok szuksegem van mert nem bizok meg bennuk emiatt...nem tudom megosztani senkivel a problemaimat ugyhogy nagyon egyedul erzem magam.

Masnak is volt ilyen idoszaka? Ti hogy lendultetek tul rajta?

19/F


2015. szept. 18. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen. Sokat voltam egyedül, de elfoglaltam magam. Sokat olvastam, moziba,hangersenyre jártam. Úszni, bringázni. És nem olyan rossz ám az, sokember csinál egyedül programokat. De neten találhatsz új barátokat is.
2015. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok,mindig én keresem fel az embereket,ők meg akkor ha kell valami,addig meg leszarnak.Amit már meguntam.

19/F

2015. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!