Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok tanulni egyedül...

Meg akarok tanulni egyedül boldog lenni, de évek óta nem tudok elfelejteni egy lányt, akit szinte mindennap nem tudok elkerülni. Hogy írtsam ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Továbbá ez az oldal is felcs*sz idegileg. Írja valaki, hogy "Csak az az életképes egyed, aki képes utódokat nemzeni". Akkor a romák az evolúció csúcsai, a tudósok és filozófusok meg le vannak tojva?


És "aki nem tudja tútenni magát egy visszautasításon, az hogy fog boldogulni az élet nehézségeiben? Vonat alá ugrik?". Na figyelj r*b*nc, ez nem a "jaj nem kellettem egy bombanőnek" visszautasítás volt, hanem tényleg olyasvalaki, akiben megláttam saját magamat, aki majdnem ugyanolyan volt belsőleg, mint én. És más nincs ilyen. Továbbá én értékelem az életemet, te csak ne feltételezz ilyeneket, hogy csak úgy eldobom magam, hogy ezzel családtagjaimnak okozzak szenvedést. Na meg nem tudom neked milyen nehézségeid voltak, de téged megnéznélek hogy bírnád ki azt, amikor suli mellett még dolgoznod is kell, hogy utána haza csak aludni járj, mint én.


Bocsánat, nem indult jól valamiért a napom.


Én csak egy nihil állapotot akarok, hogy ne gondoljak rá és ne okozzon dühöt, ha meglátom őt. Egyfajta "szerelmi budhizmust", hogy ne érdekeljen se ő, se senki, majd jön valaki más, aki biztos olyan, mint én.


23/F


2015. szept. 19. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a lányt. Ha nem tudod elfelejteni annak oka van; vagy keresd meg és kezdjétek újra, vagy beszéljétek meg és zárjátok le közösen.
2015. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj öcsi, az a helyzet, hogy csóró vagy mint a templom egere. És még az is leszel sok sok évig. Ezért nem kellettél a nőnek. Nincs veled baj, ennyi idősen még mindenki csóresz kb. Majd kb minimum 10 év múlva, ha nem maradsz ruppótlan, esélyed lesz a nőknél. Addig szívni fogsz. Javaslom ne vedd komolyan a nőket.
2015. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lélegezz rendesen! Csinálj légzőgyakorlatokat, némi plusz oxigén csodákra képes a szervezetben!
2015. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet a nőket pénzel megvenni,nem tudom ki találta ki ezt a marhaságot..
2015. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Andy Vajna
2015. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!