Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért leszek egyedül mert...

Azért leszek egyedül mert kiközösítenek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és általános iskolában kiközösítettek és most középiskolában is. (Fura fejem volt, de az első év miatt kértem fogszabályzót és stb. ezért így 2 évre nagyon megváltozott az arcom.. Szinte teljesen.)

De úgy ismertek meg mint egy kis lúzert és a mai napig az vagyok.


Nem merek lányokkal beszélni.. Még akkor is pánikba esek hogy ha pl. közelít felém hogy beszéljünk.

Mindig kissebbségi érzésem van hogy én nem kellek és nem is fogok kelleni nekik.


Nem barátkozok senkivel.... Nincsenek barátaim és ha nem kezdeményez valaki beszélgetést akkor nem szólok senkihez.

Egész nap itthon vagyok.. Csak iskolába járok és a hétvége nagyon lassan telik mert csak fekszem az ágyban és álmodozom.


Ma van egy városnap még el sem kezdődött, de gondoltam elmegyek, de annyi ember volt ott és nem találtam a helyem hogy inkább hazajöttem..

Nem érzem jól magam emberek között


Sportoltam, de mindig elromlik a kellékem.


Úgy érzem hogy nekem sosem lesz párom... Jó lenne most fiatalon lányokkal lenni, de én nem merek.


Ez mind amiatt van hogy kiközösíte(nek)ttek?


2015. szept. 19. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Ha minden jól megy élsz még kb. 55-60 évet, vagy többet. Ennyi idő alatt lesznek barátaid, barátnőd, ha akarod majd gyereked is... 16 évesen azt érezni hogy SOHA nem lesz barátnőd, az baromság. Logikátlan. Van aki 30, és még mindig nem volt, de nekik is LESZ majd. Ismerek is egy embert, aki élete első párját 31 évesen ismerte meg.

Amúgy én is ilyen vagyok. Ülök, kockulok, zenét hallgatok, oszt kész. Bár nekem van barátnőm, meg 1-2 barátom is. Nehezen felépíthető dolgok ezek. Nem próbálsz meg egy kicsit másokra hasonlítani esetleg? Ez sokaknál probléma lehet.

2015. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ide figyelj csak néz körül az osztályodba biztos ismerd öket már anyira hogy tud mi érdekli öket és ha ehez valahogy csatlakozini tudsz akkor egy idö után be fogadnak de ha sehogy se tudsz hasonló érdeklödést találni benük akkor néz körül milyen szubkulturák érdekelnek/érzel a magadénak és azon keresztül is imerkedhetsz akár a neten is (itt elsösorban csak barátokra gondolok) kivéve ha stréber vagy mert a következö elre láthatólag 6 évben mindenki utálni fog a tanárokon kivül

ajánlani tudom a Yue Teben a szefilógus videókat szerintem segithet lerendezni magadban ezt az egészet

(U.I. bocs a helyesirásért)

2015. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!