Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért útál mindenki?

Miért útál mindenki?

Figyelt kérdés
Szerintem senkinek nem hiányoznák ha öngyilkos lennék. Nem az a kérdés hogy megteszem-e hanem az hogy mikor, ez már el van döntve.

2015. szept. 22. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg tőlük miért utálnak, mi a baj veled.

Lehet tudsz változtatni.

Vagy nem is utálnak csak ezt hiszed.

2015. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De, anyám pl.: jövök haza elkezdi hogy miért nem eszek miért nem ebbe a másod percbe csinálok leckét. Mindom hogy majd később( később kész is lett) nekem jön hogy majd jól megver. Probálom védeni magam amikor kiderűl hogy nem megy neki erre azt mondja hogy én mentem neki minden buz/ nak elmond másnap (ma) jővők haza erre nézem hogy nincs sehol a mobilom. Mondom adja ide erre elkezd ordítani minden ro**déknak elmond. Láttam hogy ott van az övé is mondtam hogy ha ideadja akkor adom vissza neki én is. Erre nekem akar rontani egy nagy darab forgo székkel. Azt mondta hogy el vitett meg hogy ki hivja a rendőrőket azt hittem hülyéskedik. Erre megjelenik egy jó nagydarab f/szkalap rendőr akinek be van magyarázva hogy én parancsolni akarok meg kiskirályt, fönőköt játszok. Mondom neki hogy már kisebb koromba is űtött vert ok nélkűl erre még az is elkezdi hogy majd ő is meg ő abba a híttbe volt hogy én olyan vagyok amilyen anyám szerint (egy gennyes pattanás a család fenekén). Mondja hogy majd ő is megver már sírtam hogy nem hiszi el. Pedig nem is ismer. Mért gázol át mindenki a lelkemen?
2015. szept. 22. 19:17
 3/18 István000 ***** válasza:

Sajnálom. :/


Hány éves vagy?

2015. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanuigy terorizálnak,mintha csak magamat olvastam volna.
2015. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 István000 ***** válasza:

Szerintem ne végezz magaddal. Amikor befejezed a sulit, keresel valamilyen munkát és külön költözöl. Egész életed jobbá válik.

Vannak nagyszüleid? Apád? Ha jó a viszonyotok, mesélhetnél az otthoni dolgokról. Talán segítenének.

Az államtól is lehet segítséget kérni.


De mindenhol nehéz lesz, mindenhol lesznek nehéz természetű emberek.

Szerintem próbáld meg kibírni a suli végéig, s keress munkát és kiadó szobát.

Addig próbálj meg valamilyen kompromisszumot kötni. Talán egy kis szorgalom vagy önkéntes házi munka megenyhítheti.


Ne hagyd, hogy tönkre tegye életedet. Tőle kell megszabadulnod, nem az életedtől.

Önállósodsz és utána nem kell még az ajtót se rá nyitni.

2015. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt komolyan mondtam hogy nincs senkim, apám nem ismerem, rokonaim nem érdeklem. A barátnőm most dobott edig minden rendbe ment de most hogy megtudta hogy nem híszek istenben szóba se áll vellem már őt sem érdeklem. 13/F
2015. szept. 23. 07:33
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és természetessen a rossz életem miatt nem hiszek benne. Eddig híttem.
2015. szept. 23. 07:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Neked kell változnod, erősödnöd. Az életben mindig lesznek nehézségek. Engem gyerekkoromba molesztáltak + ütöttek, még is itt vagyok és sok csodás dologról lemaradtam volna ha feladom. Azt írod senkinek se hiányoznál... De ez a TE életed!!!
2015. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Makra Péter Endre ***** válasza:
Az ember néha hisz, néha nem, egész életében Istent keresi...ugyanolyan vagy, mint bárki más. Nem fogsz öngyilkops lenni, de nem is az a cél. Most lépj egy lépést hátrébb, ne ütközz, ne provokálj. Úgy tűnik Anyának van nagyobb problémája, annak okát kell kideríteni. Készülj az önálló életre, addig is légy alkalmazkodóbb.
2015. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Uramatyám! 13 éves vagy, gondolkodjál már egy kicsit!

1. Az öngyilkosság a gyávák megoldása, mutasd meg, hogy nem vagy gyáva, hogy tudsz harcolni magadért, az életedért!

2. Biztosan vannak álmaid, amit szeretnél, aki szeretnél lenni! Tegyél érte! Tanulj, sportolj, segíts másoknak! Akár járj ki egy menhelyre sétáltatni, vagy űzz olyan sportot, ami segít levezetni a benned lévő feszültséget!

3. Az, hogy sokszor össze vagy zavarodva, hogy sokszor feszültnek érzed magad adódhat az életkorodból, hiszen tini vagy, ez a hormonszint változásából is keletkezik.

Meghalni ráérsz még, most élj! Go!

2015. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!