Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt azért írom ki, hogy...

Ezt azért írom ki, hogy lássátok nem mindenki boldog aki annak mutatja magát. Ilyenkor gondoljátok mittesztek az emberekkel?

Figyelt kérdés

Az én történetem :(


Amikor megszülettem,gondoltam magamban,persze még beszélni nem tudtam,hogy milyen jó lesz élni,hogy mennyire várom már,hogy felnőjek...Mindenki nekem örült..Elkezdtem nőni,megtanultam járni..És ebben a szüleim és a családom segített..Amikor este rosszat álmodtam,és felsírtam jöttek vigasztalni...Jó is volt..Végül felnőttem és jött a kamaszkor..Eleinte bírtam a kihívásokat..Tetszettek..Nem adtam fel,ha valami nem sikerült éppen...Aztán elkezdtek csúfolni..Nem érdekelt..Egyre többen..Sírtam miatta..Végül a családommal is rossz lett a kapcsolat...Minden este a párnámba sírok..Nem tudják milyen,nem tudják átérezni,hogy milyen az amikor sosem sikerül semmi:((Mindenki ellenem jött...És nem tudtam mit csinálni csak sírtam és sírtam..Leégettek,kinevettek,kicsúfoltak..Megaláztak..Elkezdtem magam bántani,mert nem bírtam..A kezem most sem a régi..tele van hegekkel...Miattuk...Azt hiszik ismernek,és hogy boldog vagyok..De tévednek nagyon sokat...Látom a sok boldog embert,akik szeretnek élni,és ilyenkor elgondolkodom hogy miért?Én miért nem lehetek boldog??Miért pont velem történik mindez..Öngyilkosságon is gondolkodtam már,de nem merem megtenni..MÉG..még nem merem magam megölni,mert MÉG bírom....De egyszer eljön az amikor már nem fogom bírni..És akkor.,..Senkinek nem fogok hiányozni,az emberek továbbra is boldogok maradnak,semmit nem fog számítani,hogy elmentem,hogy már nem vagyok velük..Azt hiszik boldog vagyok,csak mert azt is mutatom..Mosolygok,mert ha szomorú lennék,senki nem jönne oda,és kérdezné meg,hogy :Mi a baj?Szerettem volna ,hogy boldog életet éljek,legyen családom..És hogy egy fiú,aki tudja mi történik velem,tudja mi jár éppen a fejemben,tudja azt ha boldog vagyok és ha nem,tudjon megvigasztalni és tudjon SZERETNI...De ezek csak álmok,ez mind egy homályos gondolat..Nem szeretnek,utálnak...Minden nap megkapom azt,hogy milyen szerencsétlen vagyok,hogy milyen hülye,mocsok stb..Egyszer azt is megkaptam hogy dagadt...Elkezdtem fogyókkúrázni,de nem sikerült lefogynom..Végül hánytatni akartam magam,de utálok hányni,ezért nem tettem..Most már sikerült valamilyen szinten lefogynom..Én nem vagyok az a fajta ember,akiről ezek a dolgok leperegnek,nekem megmaradnak ezek.Régen bírtam,most már gyenge vagyok...És elfog jönni az amikor már nem bírom....És VÉGE :(


2015. szept. 27. 14:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
64%
2015. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudod elfogadni azt a tényt, hogy nem lesz veled mindenki jófej, akkor lehet, hogy egyszer tényleg nagy hülyeséget fogsz csinálni, talán a legnagyobbat. De szerintem érdemesebb megtanulni azt, hogy minden embernek nem lehet és nem kell megfelelni. Gondolom fiatal vagy, hidd el egyik napról a másikra el lehet sajátítani ezt a képességet, nekem is kb. 15 évesen sikerült és nem azt mondom, hogy teljesen szarok mindenkire, de nem akarok kényszeresen megfelelni. Ha nem tetszem valakinek, ne velem barátkozzon, ha valaki szerint dagadt vagyok, gondolja csak nyugodtan, én így tetszem magamnak, vagy ha nem tetszem magamnak akkor változtatok rajta, de soha nem mások kedvéért. Muszáj jó értelemben egoistának lenni, mert különben tényleg egy idegroncs leszel egész életedben.
2015. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

ne add fel! atól hogy más boldognak mutatja magát, nem az. mások is annak mutatják magukat, még sem azok!

hidd el élni mindig érdemes, van Na a felhőkmögött. olvass sokat, amit szeretsz kirándulj, vagy csak halgass zenét fülhallgató maxi hangerőn :)

2015. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

"Ilyenkor gondoljátok mittesztek az emberekkel"

Ennek a mondatnak semmi értelme, főleg ha még kérdőjel is van mögötte.

2015. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( Hát nemtudok csak úgy sz@rni az egészre,az a baj,másoknak "akarok" megfelelni...Amúgy utolsó,tudom hogy semmi értelme,azért van ott kérdőjel,mert különben nem lnne kérdés,és nem tudnám kiírni
2015. szept. 27. 15:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni! Nem megy minden magától, nekem is nehezen ment eleinte, fiatalabban még nehezebb és most is van olyan, hogy olyasmin kattogok, amin nem kellene, mert egyszerűen luxus, hogy más baromságaihoz, én próbálok igazodni, van jobb dolgom is ennél. Szerintem manapság, amikor annyi inger ér mindenhonnan, pl. az interneten keresztül is, többek között. Ha nem tudsz kialakítani egy szűrőt magadban, hogy kinek adj a véleményére és kinek nem, hát akkor igazán nem tudom mi lesz veled. azt pedig baromi könnyű mondani, hogy "nem tudom megcsinálni", igazából meg sem próbálod, csak a kesergés, ami boldoggá tesz pillanatnyilag.
2015. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 opened paradise ***** válasza:

Mi miatt csúfoltak?

Ugye tudod,hogy ezek gyerekek?

Nem az egész élet ilyen.

2015. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nagyjából 13-16 évesnek saccollak, ne akard eldobni a rengeteg hátralévő idődet. a te korodban én is sokat foglalkoztam mások véleményével, ma már szinte legyőzhetetlennek érzem magam, nem foglalkozom senkivel, minden lepereg rólam, szóval fel a padlóról, hajrá, a leghatalmasabb érzés a világon mikor látják az ellenségeid hogy a sokadik pofon után is talpra állsz :D
2015. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Igazad van,bevallom,de ettől még nekem ez a problémám
2015. szept. 27. 18:53
 10/14 anonim válasza:
Szia, ha van kedved beszélgetni valakivel,megosztani mi bánT, nekem irhatsz. Szivesen meghallgatlak, és ha ha tudok segitek. Nekem is jol esne valakivel beszélni mert hasonlóan érzek mint te. 18/L
2015. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!