Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy ha több,...

Mit csináljak, hogy ha több, külföldre kiköltöző ismerősőm tesz rám egy nagyot?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy ha én kommentelek valamit a képeik alá, akkor nem érdeklem őket. Viszont, hogy ha egy kinti ismerősük, akkor visszaírnak nekik angolul.

Meg csupa mocskolódást írnak a hazánkról, ami elvileg az ő hazájuk is. Én nem bírom, hogy ennyire egyedül maradtam itt.


2015. szept. 30. 21:29
 1/7 anonim válasza:
35%
Ne csodálkozz, ez az ország egy rakás szar!
2015. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz azokkal akik a közeledben laknak?
2015. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pendülök velük egy húron. És ez az ország a hazánk, tudod. Ha neked egy rakás szar a hazád, akkor mehetsz Romániába!
2015. szept. 30. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem

1. Ne foglalkozz masokkal, csak a magad eletet csinald jol!! Ne kommentelj, ha az ilyen "valasz" nem tetszik.

2. Ha nagyon-nagyon fontos vkivel a kapcsolat neked, akkor egy lehetöseg vele privat megbeszelni a dolgot, pl. chaten. De nem kenyszerithetsz senkit arra, h tartsa veled a kapcsolatot, ha ö nem akarja, nem fogja, ezt el kell fogadnunk. Hogy ki mit ir, gondol, az is a sajat döntese, es nem mindenki nacionalista meg hazaimado, ez van. Ha egyedül erzed magad, keresd a hozzad hasonlok tarsasagat, akiknek pl. a hazarol hasonlo a velemenye.

2015. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, hogy csak addig barátok amíg a körülmények adják. Ha már tenni is kéne a kapcsolat fenntartásáért, eltűnnek. Vagy érdek/muszáj "barátságok" voltak ezek, vagy jobban szeretik az ottani ismerősöket, mert velük most több közös élmény van, izgalmasabb a helyzet, nagyobb összetartást igényel..

Velem is ez történt kb, csak fordítva. Én költöztem külföldre, és a nagy haveri társaságból most csak egy ember ír vissza olyan 4 havonta. Pedig még ők mondták nekem, hogy mennyire fogok hiányozni meg hogy levelezzünk majd.. Aztán egy hét után meg les zarták mivan velem, nem is válaszoltak vagy kommunikáltak egyáltalán.

2015. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az említettek nem magyarok... ne tévesszen meg, hogy magyarul beszélnek. Talán a családnevük se magyar.
2015. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy igazi magyar, kinek a vérében magyar vér folyik, inkább meghal a hazája földjén, hogy védje azt, mint hogy külföldre meneküljön és gyáván élje életét.
2015. okt. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!