Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét semminek....

Nem látom értelmét semminek. Minden napom ugyan olyan, Haza megyek a munkából és csak a rossz kedv van. Barátnőm nincs, sose kellettem a nőknek. Még barátaim sincsenek. Így mi értelme az életnek? 26f

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Változtass az életeden, vedd a kezedbe az irányítást, ne fogadd el a sorsod, ha nem tetszik!


Például nem érdekel valamilyen sport? Elkezdhetnél valamilyen harcművészetet, azzal is már kicsit változna a mindennapok átlagossága. Ott megismerhetnél embereket, stb.

2015. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Great Saiyagirl ***** válasza:
82%

Szinte mindenki a "Szürke hétköznap szindrómában" szenved. Keress valamit, ami leköt, amit szeretsz csinálni. Nem kell azon siránkozni, hogy "Jajj, mikor lesz már barátnőm?".

1.) Ha nagyon rágörcsölsz, akkor soha.

2.) Ha nem mozdulsz ki a 4 fal közül, csak addig amíg melózol, akkor soha nem ismerkedsz meg senkivel.


Tessék keresni valami elfoglaltságot, és kimozdulni. Így a szürke hétköznapok megszínesednek és arra is lesz lehetőséged, hogy találkozz egy helyes hölggyel.

Élvezd az életet.

Csak egyszer élsz. Ne otthon tölts napjaid, mint egy szobanövény.

2015. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
96%

Tudom ezzel nem sokat segítek,de hozzászólok.

Kb ugyanígy vagyok ezzel én is csak én 28 vagyok és rokkant.

Most lehet,hogy összejön a munkahely,de még nem biztos.

Barátnőm még nekem sem volt (lehet röhögni)de ha a sors is úgy akarja akkor lesz.

Ne úgy fogd fel,hogy eddig nem kellettél senkinek!

Inkább úgy,hogy nem sietett senki és semmi.

Ne légy befelé forduló tudom ezt könnyen mondom de ha az vagy akkor nem hogy csajt,még barátot sem fogsz találni!

És ha hiszed ha nem ezt egy depressziós 28 éves srác írja neked aki még ráadásul rokkant is.

Úgyhogy neked már van valamid ami nekem sosem lehet Egészség!

2015. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sportolni nem akarok épp eleget mozgok.Egyedül meg nem tudom hogy hova mehetnék el?Annak mi értelme ha valahol egyedül búslakodok.
2015. okt. 1. 12:31
 5/23 anonim válasza:
95%
Mi az amit szeretsz csinalni? Mi a celod mostanaban, van valami ami sok idodet lekoti (nem a munka)? Szerintem az internet olyan kapukat is kinyitott jopar evvel ezelott az emberek eleteben ami korabban elkepzelhetetlen lett volna. En is eleg maganyos vagyok de nem panaszkodom, rengeteg online "baratom" van. Keress egy erdeklodesednek megfelelo forumot es nezelodj, olvasgass, irogass. Nem fogod magad egyedul erezni!
2015. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Netezni szoktam de már eléggé unom.Ott sincs barátom.Hol lehet forumókat találni a neten?
2015. okt. 1. 12:45
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

Tudod te is, hogy mit kellene tenned, csak konnyebb itt nyafogni a sanyaru sorsodon. El se hiszem, hogy 26 eves, egeszseges ferfi letedre nem tudod megemberelni magad.


Lehet kemeny szavak, de remelem mogejuk latsz.

2015. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Csinálj valami őrültet, vagy ami sose jutna eszedbe, persze nem rossz dolog.
2015. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
Én is így vagyok vele. 28 évesen 0 kapcsolattal. Igazából képtelen vagyok a való életben és online is normális ismertségek kialakítására, nem hogy barátnőt találni. Persze jönnek a tanácsok hogy csinálj ezt-azt-amazt és majd keresztül esel életed párján, a francokat, a sors nem osztogat nyalókát. Mégis melyik nő akarna egy olyan társat aki ilyen idősen még senkinek se kellett, és ez kb. látszik is rajta?
2015. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

9-es, nem azzal van a baj, hogy nem volt meg parod, hanem hogy latszik rajtad.


Hidd el, ezt nem csak mi, nok, erezzuk meg. Ha csak baratsagot akarsz, ahhoz is kell egy kisugarzas, ami optimista es nem buval belelt.


Tudom, konnyu mondani, de csak te tudsz valtoztatni.

2015. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!