Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Betegen jobban teszem, ha...

Betegen jobban teszem, ha otthon maradok?

Figyelt kérdés

Sajnos két napja megfázással küzdök, holnap meg dolgozom. Nincs lázam, csak enyhe nátha, meg kicsit gyenge vagyok.

Nagyon rossz ötlet lenne így bemenni a városba 1-2 órára?

Sajnos két napja itthon ülök bezárva egyedül, és nem csak fizikailag, de lelkileg is rosszul vagyok már tőle.


Romolhat az állapotom?


21N


2015. okt. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
ha nincs lazad akkor mehetsz nyugodtan.
2015. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minnél rosszabb a lelki állapotod annál betegebb leszel fizikailag. Tedd azt ami örömet okoz nincs lázad igy nyugodtan mehetsz ;)
2015. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

1-2 órát dolgozol csak?

Attól biztosan nem leszel rosszabbul.

2015. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, holnap hétvége, szóval 6 órát dolgozom. Csak ma a városba akartam bemenni sétálni 1-2 órára.
2015. okt. 2. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
én náthásan - mondjuk hidegben- berohantam rendelésre, estére jól be is lázasodtam. pihennék egy jó nagyot, és ha jobban leszek, mennék.
2015. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Xyrot ***** válasza:

Szerintem ha jól felöltözöl nem lesz gond. Az, hogy lelkileg rosszul vagy nem tesz jót fizikai szempontból sem.

Gyógyulást!

2015. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább pihenj
2015. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!