Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne akaszkodja...

Mit tegyek, hogy ne akaszkodjak rá teljesen arra aki normális, barátságos velem?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok nagyon, teljesen magányos, de ha valaki végre valahára normális velem arra képes vagyok eléggé ráakaszkodni, facebookon akár naponta ráírni. Mégha nem is írogatok egész nap, de szinte naponta írok 1-2 üzenetet legalább. És hiába normális velem, egy idő után ebbe beleunhatnak és ezért utálnak meg.

Mit tehetnék hogy erről leszokjak? Nem kéne minden emberi kapcsolatot ezzel tönkretenni


2015. okt. 6. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rossz szokás. Ha társaságra vágysz és teszel is érte, az nem elítélendő.
2015. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a másiknak idővel sok lesz belőlem mégha kedvelt is eredetileg akkor is, legalábbis így tapasztaltam
2015. okt. 6. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem a problémádat. De hidd el, az már nagyon jó, hogy ezt észrevetted és tudod! Innen már csak egy kis akaraterő kérdése, és változtathatsz a dolgon.

Ha tudod is, hogy ez a helyzet, miért nem változtatsz rajta? A felismerés megvolt, innen már csak rajtad múlik. Sok sikert! :)

2015. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
És ha egyedül vagy,akkor miért nem keresel valakit? Mármint kapcsolatra. Ott nem mindenkinek baj ez. Vagy egy hasonlóan magányos embert,aki szintén ilyen.
2015. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen ismerősöm, hogy normális voltam vele és azóta keres, igazából nincs vele bajom, mert ha megmondom, hogy most nem érek rá, vagy pl barátnőzök akkor megérti és nem akar rám akaszkodni...

igazából szerintem határt kell szabnod magadnak...nem mindenáron beszélgetni akarsz az illetővel, hanem ha ráér és akar veled beszélgetni akkor beszélgettek...kell valami elfoglaltságot találnod ami leköt...


22F

2015. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, beszélgethetünk
2015. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyen miatt hanyagol, azt nem is érdekelted igazán és nem tekint a barátjának. Egy barátnál nem gond, hogy naponta dobtok egymásnak üzenetet. Van olyan, akivel haveri szinten vagyok, de ha ír, válaszolok és ha van téma, eltudunk dumálni.

Nem inkább azzal van a gond, hogy nincs téma, közös élmények, stb.? És milyen barátok ezek? Netesek vagy élőben is találkoztok?

2015. okt. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni? :)
2015. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!