Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fogalmam sincs, mit csináljak...

Oihp kérdése:

Fogalmam sincs, mit csináljak az életemmel. Segítenél?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mi a célja az életemnek. Nincsenek barátaim. Nincsenek hosszútávú céljaim. De még rövidtávúak sem. Egerbe járok suliba, Heves-megye legjobb iskolájába (Szilágyi). A környezetemben mindenkinek megadatott a lehetőség arra, hogy barátja legyen. Nekem nem. Engem nem szeret senki sem, nem kellek senkinek sem. Aszociális, mazochista és szeretet hiányos vagyok. Görcsösen ragaszkodom egy-két emberhez, ezzel kikészítem őket. Mindenkit csak idegesítek. Én akarok magam mellé valakit, aki elfogad. Egy pasit, vagy csajt. Mert biszex vagyok, ez amúgy a legnagyobb problémám... Senkinek sem merem elmondani. És én ebbe fogok beleőrülni. Ha a Szilágyiba jársz, és egy ilyen selejtre vágysz, mint én, gyere oda nyugodtan. Köszönöm.

2015. okt. 23. 00:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Jut eszembe. 15L
2015. okt. 23. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Az hogy kikhez vonzódsz magánügy, senkivel nem kell közölni.

Ha barátokat akarsz azért meg tenni kell, mondjuk eljárni sportolni vagy tánc, akárhova és ott jól lehet barátkozni emberekkel. És talán még célt is találsz az életednek... habár még fiatal vagy. Csináld amit szeretnél és kész.

2015. okt. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez ki mer bármit is írni? :D
2015. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy nem tartozik senkire sem, de, ha rajtam kívül senki sem tudja, hogyan lesz barátnőm?
2015. okt. 26. 01:56
 5/7 anonim válasza:
Ha szeretnéd én szívesen dumálok veled bármiről, erről is akár, bár most én is elég mélyponton vagyok kapcsolat ügyileg. De írj nyugodtan pü-t, ha gondolod. :)
2015. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ohh, elfelejtettem megemlíteni, 21/L vagyok (előző kommentelő).
2015. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is nagy szó, hogy ide ki merted írni a szexuális irányultságodat! Grat!
2019. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!