Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van akkor, ha nem akarok...

Mi van akkor, ha nem akarok már élni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,barátnőm sincs másfél éve,de már társaságom sincs ahol ismerkedni tudnék.Sportolok,de azt is egyedül.Dolgozom,de nem élvezem a munkám.Kényszernek érzem.Erről szólna az élet,hogy végig robotolja az ember az életét?Tovább se tudnék tanulni,mivel szar jegyeim lettek az érettségin illetve nincs olyan terület ami annyira érdekelne,hogy hűha.Ha nem lenne a családom,már kinyírtam volna magam.Nem látom értelmét,hogy miért,vagy kiért éljek.Azért,hogy egyedül éljem le az életemet és dolgozzak mint egy robot?Elbaszott egy világ ez.Vagy én vagyok elbaszva nem tudom. 22/F

2015. okt. 23. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Önmagában az életnek csak a szaporodás az értelme (biológiai szempontból). Intellektuálisan értelmet csak te magad tudsz beletenni, kár másra várni.
2015. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olvass...
2015. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Totál átérzem a helyzetedet, én is ebben a cipőben járok. Ha gondolod írj :)

24/L

2015. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Nekem sincsenek barátaim, barátnőm pedig soha nem is volt(csak néha egy-egy kaland azt csá), a családtagjaimmal semleges a viszonyom, nem különösebben érdekel semmi stb stb. Szóval hasonló a helyzetem, de van egy hatalmas különbség, mégpedig, hogy én így is szeretek élni, még a semminek, a puszta létezésnek, meg az apró örömöknek is tudok örülni. Sokan búskomoran, jajveszékelve mondják, hogy "jaj az életnek semmi értelme", én meg csak szimplán tárgyilagosan megállapítottam, hogy az életnek semmi értelme, de attól még szívesen elvegetálok benne, mert miért ne tenném(?!). A világ elb*szott, de valójában minden csak hozzáállás kérdése, én például szerencsés kiegyensúlyozottsággal szemlélem ezt az elb*szott világot. Egy lezser vállrándítással elintézem, el van b*szva világ? Hát igen, na és akkor mi van, ki nem szarja le! Attól még jól érezheted magad benne. Ne az értelmet keresd az életben(azt úgyse találod meg), hanem csak úgy élj ,aztán majd lesz valahogy. Na csákány, megyek, eszem egy tál bolognai spagettit.
2015. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# Valahogy nem tudom leszarni,hogy a hátralévő életemben robotolni fogok amihez semmi kedvem nincsen.
2015. okt. 23. 21:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Sose értem ki mire vár, az életnek akkor van értelme ha úgy élsz és azt csinálsz amit te akarsz, mindig. Szóval tedd azt. Ha barátokat akarsz barátkozz, azt pont bárhol lehet. Ha utálod a munkád lépj ki, lesz másik úgyis, a szarnál meg csak jobb lehet.
2015. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Brofist. A sportolást leszámítva én is így vagyok. Na meg van diplomám, amivel kitörölhetem a seggem.


27/f

2015. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6# Hogy csináljam azt amit én akarok,amikor rá vagyok kényszerülve,hogy dolgozzak?:D Ha kilépnék ebből a melóból akkor lehet,hogy mehetnék a mekibe,de akkor azt már nem várnám meg,tényleg kinyírnám magam,látom,hogy szenvednek ott a fiatalok.Éhbérért rabszolgaként..Persze..:D

#7 Qrva jót röhögtem:D Brofist :D

2015. okt. 23. 21:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez van na az élet nehéz,bár nem mindenkinek.
2015. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es de akk minek kell élni?:(
2015. okt. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!