Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Romokban az eletem. Nagyon...

Romokban az eletem. Nagyon tehetetlen vagyok. Beszelgetni valaki?

Figyelt kérdés
Ki kellett jonnom külföldre (nem saját akaratból),de nem jo nekem itt,nincs senkim, minden álmom célom megölték ezzel,nincs pénzem haza menni tehetetlen vagyok :(

2015. okt. 28. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nehéz dolog :/
2015. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az bizony :(
2015. okt. 28. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kellett kimenned, főleg úgy, hogy nem akartad? Ezt nem nagyon értem.
2015. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan.
2015. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Különben nézd a jó oldalát ennek az egésznek. Külföldön vagy. Nem itt, ebben az undorító országban, ahonnan mindenki menekülne, ha tudna (és aki tud, az el is megy). Próbáld az előnyödre fordítani a dolgot, kezdj magaddal valamit, és ne érezd úgy, hogy ezzel mindened elveszett, mert lehet, hogy most még így gondolod, te később ez máshogy is alakulhat, ha te úgy akarod, és úgy intézed a dolgaidat hogy tényleg jobb legyen. Járj el szórakozni, ismerj meg új embereket. Szerezz egy jó kis állást, és csinálj valami nagyszerűt a semmiből. Próbáld meg feltalálni magad, tűzz ki új célokat, és valósítsd meg őket. Igen tudom hogy sablon szöveg, de én úgy vagyok vele, hogy kellő kitartással, akarattal mindent el lehet érni, amit csak akarsz. (Harmadik voltam)
2015. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát a helyzeted valóban nem túl rózsás sajnos.

Hány éves vagy, és hová kellett kiköltöznöd?

Kik és miért ölték meg minden álmod, célod?

Visszatudnál valahová jönni ide, ha lenne pénzed az útra?

Nekem is írhatsz nyugodtan, ha gondolod.

2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Dolgozok. Es igazad is lenne csak nem az en helyzetemben. Mert nem egyedul vagyok (egyebkent nemetorszagban)
2015. okt. 28. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
De nem értjük a problémát ha nem vázolod le?!. :(
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem privátban már beszéltem egyszer gyakorin öngyilkos jelölttel mondtam hogy ne tegye de nem sikerült meggyőznöm és eltűnt nem tudom mi lett vele.
2015. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha Bonnban vagy, írj nekem, :)
2015. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!