Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami nem stimmel velem?

Valami nem stimmel velem?

Figyelt kérdés
Elég sok pasi próbálkozik nálam, de csak egyfajta személyiségtípus fog meg, és ha nem ilyen akkor taszít, majd egyenesen undorít az illető.
2015. okt. 28. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz személyiségtípus alatt...
2015. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, jellemeznéd a személyiségtípusod?

Itt van mondjuk (ez csak egy példa) az enyém: okos, segítőkész.

A h*lye nem taszít, de a h*lye és a lusta egyben igen, viszont nem undorodom tőle.

2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress egy olyan személyiségtípusú embert aki vonzó számodra, azt csá, aztán onnantól a többi nem érdekes. Én ilyen laza, nyugodt, visszafogott, lusta, flegmatikus személyiségtípus vagyok, szóval valszeg nem én vagyok a te embered:D.
2015. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Flegmatikus lol.


Ez normálisnak tűnik, kérdező. Abban az esetben mondjuk nem, ha csupa olyanra bux, akik folyamatosan lesz@rnak, tesznek rád és ha erre izgulsz. Az úgy nem túl előnyös, érted.:D

2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az olyan férfiak tetszenek, akik viccesek, vidámak, mindig vevők a hülyéskedésre. Volt egy barátom, aki pont ilyen, nem érdekelte mások véleménye, olyan szabad volt.
2015. okt. 28. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A személyiségtípust amit leírtál normális, boldog embernek hívják...

Ezzel nincs semmi gond. Nálam sokkal több "minimum" van.

Ezek olyannyira alapok, felsem sorolom amikor valaki kérdezi....

2015. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ritka az ilyen, az emberek többsége, arra figyel mások mit szólnak hozzá. Figyelnek nehogy hülyének nézzék őket.
2015. okt. 28. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően én is teszek más véleményére, bár a humorérzék tekintetében kicsit más síkon mozgunk szerintem, részemről icipicit morbid humorral vagyok emgáldva. :D
2015. okt. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!