Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában nagy szeretet hiányom, van és olyanokat vágyom hogy átölelhessek valakit és egy macskát simogassak?

Figyelt kérdés
Pedig sosem voltam ilyen....

2015. okt. 31. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány?
2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom magadra hagytak a barátaid, gondjaid lehetnek a tanulásban/munkahelyen, láttál valakit, aki megkapott dolgokat, amiket te nem...


Bár lehet, hogy teljesen másról van szó - szerintem így, részletesebb háttérinformációk hiányában elég nehéz ezt megállapítani, még akkor is, ha szinte pont úgy érzek, mint te.



23f

2015. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lány, Fiú?

Dehogy Pintér!

(elvtárs)

2015. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megcsaltam a barátnőm ezért ezt megbántam és barátaim nincsenek a szüleim meghaltak amúgy az életkorom 15. És sajnos elég csóró is vagyok..
2015. okt. 31. 21:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvtárs ?
2015. okt. 31. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágyni egy ölelésre teljesen természetes dolog, ha egyedül érzi magát az ember, én például az egyedül alvást is nehezen viselem :)
2015. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!