Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt van mellettem a párom,...

Itt van mellettem a párom, mégis k_rva magányos vagyok?

Figyelt kérdés
40/N

2015. nov. 1. 10:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Van ez így...
2015. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Rossz a kapcsolatotok, az én házasságom is ilyen. Miért ne érezném magam magányosnak ha le se szarja a fejem, hiába van itt.
2015. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Csatlakozom!
2015. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Régebben jobb volt, még most is vannak rosszabbak, de kiüresedett az egész :(

Nem tudom, mit tegyek...

2015. nov. 1. 11:01
 5/29 anonim válasza:

Én annak a híve vagyok, hogy ha valami nem működik, azt ne erőltessük.Miért pazarolnád el az életed olyan mellett, aki mellett egyedül érzed Magad?

41/F.

2015. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mert a Gyakorikérdéseken lógsz.
2015. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ezzel 90 % már régi kapcsolatban vergődő így van,unalmas kiismert kiüresedett minden,nulla izgalom. Az ember nem monogám állatfaj!
2015. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

En is ezt ereztem, bepasiztam, elvaltunk. Es egyedul vagyok, de nem tarsas maganyban :-).

Amit tehetsz: extra gyorsan szolsz a parodnak hogy maganyosnak erzed magad mellette es talaljatok ki egyutt valamit sok sok beszelgetes mellett. Ha nincs javulas, akkor irany a pszichologus egyedul majd egyutt is.

Ez az eletkor noknel tipikusan lehet eletkozepi valsag is vagy mink nevezik, a lenyeg, hogy sokan ekkor valtanak szakmat, munkat vagy eppen ferjet...ha fontos a parod, akkor inkabb jelezd neki es magadat meg probald rendbehozni (uj hobbi, sport, eletcel ujraertekeles) termeszetesen ez utobbiba is vond bele valahogy, kulonben hamarosan agyba fobe fogjatok egymast csalni.

2015. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

11:01


Ha fiatal vagy menj,vissza se nézz!

Igy az emberben csak dolgozik a fájdalom.

2015. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

11:07


Nem minden férfival lehet megbeszélni a problémákat, vannak egoista férjek is,akik a hibáikat nem veszik észre, sõt inkább a másik félre tutymálják.

2015. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!