Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem így magam?

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 17 éves srác vagyok..akinek soha nem volt senkije(persze előtted az élet blabla nem érdekel)és szóval folyamatosan úgy érzem hogy senkim se lesz soha, és hogy senki sem szeret...pedig sok barátom van, de akkor is...eléggé depis vagyok, persze erről senki sem tud :D de tényleg egy lánynak se kellek mindig eljutok a barát-zónáig aztán ugye onnan nem is tudok kijutni, és(ember 17 vagy előtted az élet ne legyél már ekkora hülye simán lehet még nőd meg amúgy is jajj de nagy szenvedéseid és szakításaid lehettek 17 év alatt)szóval lányoknál semmi önbizalmam és pár durva dolog is volt...meg úgy amúgy sehol/semmiben sem, és nagyon magányosnak érzem magam...és nem is hiszem hogy ez valaha változni fog(mármint mindig magányos leszek)...és ez mindennap csak idegesít, látom a boldog embereket az utcán és eszembe jut nekem soha se lesz ilyen én sohasem lehetek boldog...17/F

#magány #örök egyedüllét
2015. nov. 5. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz idegen lányokkal?
2015. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szokj rá valamire . Most nem a dogról vagy a piáról beszélek hanem mondjuk amióta animéket nézek több beszédtémám van a barátaimmal , sőtt még pár hölgy ismerősöm is többet beszél velem . SZOKJ RÁ VALAMIRE (DE NE DROGOZZ ) Egyépként se baj ha valaki antiszoc. !!! Ja és bátorságot a csajokhoz még ha hülyeséget is beszélsz ( magamból indulok ki ! )
2015. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem ismerted ki saját magadat. Minél összetettebb a személyiség, annál többször kell eljutni a mélypontra. Az az a pont, amikor már minden mindegy. :D
2015. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!