Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezeket miért látom, hallom,...

Ezeket miért látom, hallom, és élem meg? és hogyan tudnék változtatni rajtuk? (15F)

Figyelt kérdés

születésem óta csak a baj van (és ez nem vicc, tényleg azóta)..... születésem óta azt hallgatom, hogy a szülők hogy szidják egymást vagy épp engem vagy a húgomat, az apám utál engem.. az általános úgy telt, hogy elsőtől 6.ig elnyomtak, bántottak meg stb, aztán az utolsó két évben formáltam magamon és már békén hagytak. barátnőmmel szétváltunk, mert csak úgy a semmiből, egyik percről a másikra kiszeretett belőlem.. és most legjobb haveromba szerelmes.. pár hete meg akarom magam ölni, de valami folyton visszahúz.. most ott járok, hogy akijeim vannak: anyám, legjobb haverom, és exem, aki abba szerelmes.. én meg exemet szeretem még mindig.. az új osztályomban le se szarnak, mert sokat hiányoztam és ez meglátszik a jegyeimen is.. tegnap este volt egy "látomás" féleségem (hiszek az ilyes fajta dolgokban), és azt láttam, hogy nagyjából 2-3 hónap múlva várok a buszra ami visz a suliba, könnyesek a szemeim, és még mindig bőgök, és a jeges úton az egyik kocsi megcsúszik és elcsap engem.. (eddig 5× volt ilyesmi látomásom, mind az 5 bejött.. ez lenne a 6. ...

1. nagybáttyám agyvérzést kap és kórházba kerül. pipa.

2. apám részegen jön haza, de elég durván.. pipa.

3. a busz amivel mennék az iskolába lerobban. pipa.

4. a telóm leég, és a szülők nem vesznek újat. pipa.

5. beverem valahova / valamibe a nyakamat, és mocskosul fáj.. pipa. ma reggel. )... tehát eddig az összes látomásom bekövetkezett.. (ezeket álmok formájában élem meg).. mit tegyek?.. szerintem gyökeres változás kellene, de nincs rá lehetőség egyáltalán.. nem tudok sehova elmenni se rövidebb, se hosszabb időre... suliban írtam mi van, itthon meg csak a veszekedés van.. mit tegyek?


2015. nov. 9. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Értékes, különleges, ám összetört fiú vagy, nagyon sajnálom, ami veled történik. Ha szükséged van pár jó szóra, keress fel bátran.
2015. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismersz.. nem tudod hogy milyen vagyok.. csak azt amit leírtam.. összetört? igen. kicsit? nem.. nagyon.... a saját apám utál, le se sz*rta amikor megtudta h öngyilkod akarok lenni.. barátnőmmel 3 hónap együttlét után szétmentünk mert kiszeretett belőlem, de nem tudja mi a baj. sőt!! azt sem tudja, hogy mit szeretett bennem.. úgyhogy.....
2015. nov. 9. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Változtatni már nem tudsz ezeken.Ha szereted a lányt,engedd el,mert csak bajod lesz belőle ha ezen rágódsz.Apukáddal nem igazán lehet mit csinálni,ilyen.Barátkozz másokkal,beszélgess..Öngyilkos?Nekem is megfordult egy párszor a fejembe csak nálam más szituációba.A látomásokba meg ne higgy,felejtsd el őket.Remélem azért valamit sikerült segítenem.Azét ha gondolod,írhatsz.
2015. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!