Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ezért ti elítélnét...

Kecskefészek15 kérdése:

Szerintetek ezért ti elítélnétek? (többi lent, magyarázat hosszú) 14/L

Figyelt kérdés

Autizmus spektrum zavarban szenvedek, így nehéz kapcsolatot kialakítanom. Nagymamám kérdi, hogy el szoktam e járni a barátokkal. Mondom neki, nem, nem szoktak engem elhívni.

Aztán kérdezi, hogy szoktam e elhívni barátokat. Erre is nemet mondtam. Azt mondja, hogy elöbb nekem kéne elhívnom elöbb barátokat, csak azután fognak engem elhívni.


Ez megbántott, nagyon. Egyszer volt sulimban rendeztük meg a szülinapomat. Meg amúgy is tanulnom kell sokat. Ö erre azt mondta, hogy a mostani szülinapomra elhívhattam volna a barátaimat a lakásomba, ahova nem sokan férnek be.



2015. nov. 9. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
U fokin wot m8?!!? Nem ítélnélek el semmi miatt, de nyugodj meg és ne legyél megbántva. :P
2015. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
nálam is autizmus spektrum "zavarok"vannak,de valahogy(lehet h koromból adódóan)én nem fogalmazok úgy,hogy ebben"szenvedek".így dupla annyi idősen mint te rájöttem,hogy igen kevés azon emberek száma,akikkel szívesen töltöm az időm.ez nem az ő hibájuk és nem is az enyém,egyszerűen más módon kommunikálok és máshogy látok bizonyos folyamatokat,más dolgok érdekelnek,másokról szeretek beszélni mint az emberek többsége.neked is csak azt tudom javasolni,hogy úgy csináld a dolgaid,hogy jól érezd magad.ha egyedül érzed jól magad akkor legyél egyedül.ha viszont hiányzik a társaság,akkor tényleg meg kell próbálnod nyitni az emberek felé.de ezt azért tedd,mert te akarod,és ne azért,mert mások azt mondják,hogy neked az lesz a jó.
2015. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért bántódtál meg a nagymamád megjegyzésén??? Még ha nem is értesz vele egyet, nem kell halálra sértődni.


Ha nincs kedved meghívni a többieket, akkor ne tedd. Viszont ügyelje arra, ha teljesen bezárkózol, nagyon könnyen teljesen magányossá válsz, mert a környezeted azt szokja meg, hogy sehová nem mész és senkit nem is hívsz magadhoz. Próbálj egy kicsit nyitni.

2015. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:

Utanajartam ennek a cuccnak mert oszinten szolva nem tudtam, hogy mi is ez.

Elitelnek ezert barkit is? Nem hinnem. Nagy valószínűséggel meg nem lattam ilyen betegséggel kuzdot szemtől szemben vagy csak egyszeruen nem vettem eszre. Nagyapamnak volt mentális betegsége, de a csalad es meg sokan masok ugyan ugy szerette. Ezert nem szabadna letornod. Keress olyanokat akikkel jol érzed magad, mert a barátok fontosak. Nem jo magányosnak lenni.

2015. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4esnek:nem betegség.másfajta gondolkozási állapot,ami neurobiológiai okokra vezethető vissza.máshogy van huzalozva a mi agyunk.ezért vannak olyan dolgaink,amiket mások nem értenek,mivel nem tudják mi hogy gondolkodunk.ellenben mi tudjuk,hogy a többség hogy gondolkodik,mivel egész életünkben ezt látjuk,másképpen nem is lehetnénk jól funkcionáló autisták,hiszen ennek pont az a lényege,hogy megértjük a neurotipikus gondolkozást,mert ha nem értenénk,esélyünk sem lenne kiigazodni a világban:)
2015. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Miért?

Nem értem.

De komolyan. Mot nem gyenge szarkztikát használok haem tényleg nem értem.

Mert nem hívsz el embereket, vagy mert nehéz kapcslatokat kialakítanod? Vagy mi?

Ha neked nem probléma nem hívnak el, ne tegyél semmit se. Csak problémák elen kell tenni.

2015. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!