Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy jó kinézetű...

Miért van az, hogy jó kinézetű, normális pasik hosszú évekig fent vannak online társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nekem igen kevés férfi tetszik azon a társkereső oldalon, amit néha csekkolok. De van néhány, aki szerintem bejönne.


És ők szerintem más nők szerint sem nézhetnek ki rosszul (igaz nem kérdeztem más nőt, de azért van elképzelésem). Amit írnak magukról, az is pozitív.


Ja és 99%, hogy nem kamu az adatlapjuk és a fotójuk.


Vajon mi az oka, hogy ilyen sokáig keresnek?


Én nem hinném, hogy csak sok kalandot keresnek egymás után, azért nem törlik magukat... Inkább az jön át, hogy egyedül tengetik...


Mégis kevés nőnek jönnek be? Vagy ők ennyire válogatósak? Talán túl kevés normális nő van fent?


Egyébként 35-40 éves korosztályról van szó, még gyermektelen, diplomás, nem dohányzó kategória...


Várom a gondolataitokat...



2015. nov. 9. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

sokaknak van már feleségük, családjuk, csak kósza szexpartnert keresnek...akár többet is...


22F

2015. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Jól néznek ki, a legjobb (férfi) korban vannak, hülyék lennének megállapodni. Csak kúrópartnereket keresnek, jól teszik. :D
2015. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Minek is törölné le magát?.. Valószínűleg alkalmi szexpartnert keres...
2015. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, a nök többsége egytől egyig depis bolond. A tök jó fejek ezt nem szeretik.

Meg amelyik jó pasi társra lelt, az az új kapcsolatot dédelgeti, és lehet azt a belépési kódot is elfelejtette amivel regisztrált az oldalra.

A harmadik lehetőség, hogy csupán azért kerülik vele az ismerkedést, mert jól néz ki.

A párkapcsolat mindig kettőn áll, ha egyik hiányzik, soha nem jöhet létre.

Amúgy ha írsz neki levelet, és ha aktív még, akkor simán meg fogja mondani neked a tutit!

2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg belejátszik, hogy elmondhatatlanul nagy a kínálat, sokan nem mernek kiválasztani egyet, mert "mi van, ha jön a jobb és szebb, tökéletesebb"...

Engem sokan jóképűnek tartanak, nekem azért nem írnak vissza évek óta, mert adatlapon ki van írva, hogy vak vagyok (ha ezt nem mondom el és x levélváltás után derül ki, akkor az illető becsapottnak érzi magát és miután megtudja, eltűnik örökre)...

Volt már "szerencsém" ilyen esetekhez, mikor nem írtam ki, "mintha" megnőttek volna az esélyeim kissé amíg ki nem derült.


Ha megnézed az arányokat, elég nehéz, hogy 2x annyi férfi van ezeken az oldalakon (általában) mint nő, - fórumok szerint - naponta tucatszámra kapják a nők a leveleket és ki kell választaniuk valakit. Biztos ezek közt is sok a kamu, a "egyedülálló szerelmes lovag" aki valójában gyermekes családapa, csak kalandot keres, amit természetesen nem mond meg.

2015. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor inkább maradok egyedül. :)
2015. nov. 10. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem szabad feladni a reményt.
2015. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Jó kinézetű, normális" Az ok hogy szerinted jóképű, azaz tetszik, de honnan tudod, hogy rendes is? Én ismerek nem 1 külsőre jóképű, vigyori pasikat, de amúgy az őrületbe kergetik az ember, mármint a párjukat.
2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pénztárcájuk nem annyira jóképű.
2015. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet írnak ők a csajoknak, csak mivel a nők millió levelet kapnak nem jutnak el odáig, hogy válaszoljanak nekik. Aztán a pasi meg vár hátha, de nincs semmi. Na meg hát nem tetszhet mindenkinek az ember... :) Tehát nem biztos, hogy a pasik tehetnek róla, hogy nem történik semmi...
2016. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!