Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, szerelmem...

Nincsenek barátaim, szerelmem elhagyott, néha önpusztító/öngyilkos gondolataim vannak. Tudom, hogy erősnek kell lenni de egyszerűen nem megy. Nem tudom, hogyan jussak túl ezen az időszakon?

Figyelt kérdés

#magány #önpusztító #szerelmem elhagyott
2015. nov. 29. 15:45
 1/6 Roland G. ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáld elfoglalni magad minél több dologgal:sport,olvasás stb.Biztos van hobbid,vagy ha nincs találj ki.Legyél sokat emberek között és merj ismerkedni,lesznek új barátaid és párod is.Ez nehéz időszak,de ne add fel semmiképpen se.Minden ember átesik ilyeneken,csalódások stb,de az élet megy tovább és rád is várnak szép napok.A lényeg,hogy döntsd el:élni fogsz és jót várni.Sok sikert!

2015. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy biztos vannak olyan emberek, akik befogadnák a társaságodat, ha ennyire magányosnak érzed magad. Keresd olyan emberek társaságát, akik örülnének neked, nem vagy terhükre.

Legalábbis én akkor szoktam leginkább szenvedni, ha valamiért olyan embereket hiányolok, akiknek nincs idejük, vagy épp nem kiváncsiak rám!

2015. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged, vállalj önkéntes munkát!!! (Pl. kórházakban fekvő elhagyatott magányos idős emberek problémáinak meghallgatása, idősotthonokban lakókat próbálj valahogy felvidítani, állatmenhelyeken elhagyatott állatokon segíteni, ahogy tudsz.)


Ezt csupa jószándékból írom, nem bántásból - félre ne érts!!! Sajnos több most nem jutott eszembe, mert én is padlón vagyok (nem is kicsit...) De ez a GYK nem panaszfórum.


Sok sikert Kívánok Neked és Fel a Fejjel! Meglásd, biztosan erősebbnek fogod érezni magad attól, ha úgy érzed, hogy szükség van valahol a szolgálatodra - ha hasznosnak érezheted magad!!!

2015. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Leginkább az miatt vagyok így ki mert mindennél jobban hiányzik 4 hónapi szakítás után is a szerelmem :S és még csak nem is beszélhetek vele, nagyon nehéz még most is.
2015. dec. 2. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Emiatt szerintem nem kell szomorkodnod. Nagyon sokan vannak így, köztük rengeteg olyan embert is ismerek, aki igazán "nem érdemli meg", engem többek között ez is vigasztal ilyenkor, ha még a magam hiba-fejtegetéseivel is foglalkoznék, inkább jobb tovább lépni, mert olyankor azt tapasztalod, hogy találhatsz jobbat is. :)
2015. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régi magyar áldás


Áldott legyen a szív, mely hordozott,

És áldott legyen a kéz, mely felnevelt,

Legyen áldott eddigi utad,

És áldott legyen egész életed.


Legyen áldott Benned a Fény,

Hogy másoknak is fénye lehess.

Legyen áldott a Nap sugara,

És melegítse fel szívedet.


Hogy lehess enyhet adó forrás

A szeretetedre szomjazóknak,

És legyen áldott támasz karod

A segítségre szorulóknak.


Legyen áldott gyógyír szavad

Minden hozzád fordulónak,

Legyen áldást hozó kezed

Azoknak, kik érte nyúlnak.


Áldott legyen a mosolyod,

Légy vigasz a szenvedőknek.

Légy te áldott találkozás

Minden téged keresőnek.


Legyen áldott immár

Minden hibád, bűnöd, vétked.

Hiszen, ki megbocsátja,

Végtelenül szeret téged!


Őrizzen hát ez az áldás,

Fájdalomban, szenvedésben,

Örömödben, bánatodban,

Bűnök közti kísértésben.


Őrizze meg tisztaságod,

Őrizze meg kedvességed.

Őrizzen meg önmagadnak,

És a Téged szeretőknek.

2015. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!