Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? Más is volt...

Mit csináljak? Más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg apukámmal élek, de ha minden igaz, akkor jövőhéten már elköltözhetnék anyukámhoz (a gond az, hogy külföldön él) Nagyon egyedül érzem magamat, fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék új életet kezdeni, új nyelven ,új suliban. Annál is inkább, hogy beleszerettem valakibe (alakulgat köztünk valami, de még nem vagyunk együtt-> igazából ez bánt most legjobban, úgy érzem ez az egyik legfőbb oka annak ,hogy nem merek elköltözni) Úgy érzem, hogy alkoholista lettem, a tanulmányi eredményeim is eléggé sz.rok. Nem tudom semmilyennek sem elképzelni a jövőmet.

2015. nov. 30. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi idén nyáron költöztünk ki családdal, nekem újra kell járnom a 9.-et most itt Ausztriában a nyelv miatt és igazából ennyi. Az iskola miatt ne aggódj abszolút, ugyanis nagyon segítőkészek az emberek, legalábbis itt Ausztriában. Én is abszolút egyedül vagyok, egy barátom nincs és normális sportra sem tudok járni. Tehát bezony, szopóág van mostan nekem és a jövőm előreláthatólag nekem is fos. Úgyhogy ennyi. Ettől függetlenül menjél ki külföldre, mert ott van lehetőség. Barátok majdan lesznek, nő meg van ott is. Ennyi. Sok sikert! :)
2015. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!