Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányosnak érzem magam...

Olyan magányosnak érzem magam nincs egy barátom se, senki se foglalkozik velem. Van valaki aki ígyérez még magányos barátra társra vágyik?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakok ahol minden 2 ház eladó vénasszonyok vénemberek laknak csak itt.A régi barátaim elköltözködtek már 11 éve le se szarnak mert külföldre kikerültek beképzeltek lettek.

Olyan unalmas egyedül.Pedig úgy örülnék ha valaki jönne velem bográcsozni, billiárdozni,moziba vagy akárhova.Unalmas egyedül. Egyébként Miskolci környéki vagyok.



2015. dec. 7. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
mindig van és lesz valaki melletted csak észre kell venni , sosem vagy egyedül csak nyitott szemmel kell járni, én is voltam már magányos és egy barátom se volt és senki nem foglalkozott velem, 5 évig depressziós voltam , amikor a legnagyobb szükség volt a barátaimra el tűntek, aztán mikor hülyeségeket csináltam akkor nyitottam fel a szemem h végig ott volt velem egy két ember de nem vettem észre
2015. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátom, se párom, amit sokszor sajnálok, de azért néha nem bánok. Szóval furcsa, mint ha mindig az nem tetszik, amiben épp vagyok.

Miskolc nagy város, biztos be tudsz járni és ismerkedhetnél nem?

2015. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!