Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hiszem hogy depressziós...

Azt hiszem hogy depressziós lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
hetek óta rossz a kedvem mintha valaki bántott volna pedig nem,elég jól kijövök szinte mindenkivel de mégis szomorú vagyok egész nap. A barátaim többször is megkérdik hogy mi a bajom de én azt mondom hogy semmi mert ha el is mondanám nekik indokot nem tudnék rá mondani mert én sem tudom hogy mi bajom.egy 2 hét után már bántani akartam magam még most is akarom olyanok jutnak az eszembe hogy én leszeretnék ugrani a suli ablakából vagy az erkélyről hátha kitörik a nyakam egyszer az osztálytársam nak is mondtam hogy vajon ha valaki leugrana magasról az ablakból akkor meghalna. az osztálytársam erre a kérdésre nem nagyon reagált és egyáltalán nem vette komolyan amit kérdeztem később már vagdostam is magam meg karmolásztam de nem vette senki észre hogy bántom magam sokszor jönn rám a sírás és egyszer már olyan butaságot is csináltam hagy tesi órán a nyakamhoz és a csuklómhoz szorítottam a kötelet. Szerintetek depressziós lehetek ? 16L.
2015. dec. 12. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha értelmetlenül írtam le valamit
2015. dec. 12. 16:07
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen ez depi, én a tusolócsővet fojtogattam magam annak idején, később meg üveggel vagdostam a tenyerem mert ott pár nap alatt szinte nyomtalanul begyógyul.
2015. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fantáziátlanok életuntsága nem egyenlő a depresszióval. Keresd meg magadat a világban, minek tökölni?
2015. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" vagdostam magam, de senki nem vette észre"


szerintem te csak egy magárahagyott tini vagy, aki szeretné, hogy valaki sajnálja. De nem attól leszel menő, ha felakasztod magad tesiórán. Inkább hagyd a fenébe a jelenlegi barátaidat, s keress olyanokat, akiknek tényleg fontos vagy, illetve meséld el mindezt a szüleidnek is.

2015. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kéne egy pszichológus. Keresd fel a suli szakemberét.
2015. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Figyelemre vágysz. Önsajnáltatás helyett inkább csinálj valami értelmeset. Igen, senkit nem érdekelnek a bajaid. Mindenkinek van elég. Nem az, hogy még más hisztériáját, nyavajgását hallgatni. Az emberek 90% leszarja, hogy problémáid vannak a másik 10% meg örül neki.
2015. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó!!! Akkor most az előző kommentelőkre ne figyelj!!!Igen, azért bántod magad, hogy hátha felfigyelnek rá( ha nem is tudatosan), és biztosan más embereknek nagyobb gondjai vannak, mint neked, de nem élhetsz így. Keress a környezetedben egy felnőttet. A szüleidet, más rokont, egy tanárt, akiben megbízol (de semmiképp nem diáktársat), ès beszélj vele.Ha szégyelled elég pár szó is kezdetnek, de NE MARADJ EGYEDÜL EZEKKEL A GONDOLOTOKKAL, AMÍG TETTEKKÉ NEM VÀLNAK. Mosmár a szívemen viselem a sorsodat.Ha beszélgetni akarsz írj nyugodtan privit.
2015. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!