Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálljak?

Mit csinálljak?

Figyelt kérdés
Olyan egyedűl vagyok egész nap, nincsenek barátaim. Egész nap itthon vagyok, lassan már csak a suliba megyek el. Senkit nem érdeklek, mert az osztálytársaim is csak meg játszák, mondták hogy majd el jönnek és el megyünk valahova(az most lényegtelen hogy hova), de egyáltalán nem foglalkoznak velem. Lassan már csak az iskolában találkozok velük. Próbáltak barátkozni velem, de rájöttek hogy nem lehet én meg egyedül vagyok egész nap, minden nap.

2015. dec. 12. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak én már hozzászoktam 3 év alatt.
2015. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj uj emberekkel ha már az osztáytársaiddal nem tudsz barátkozni akkor próbálj másokkal.
2015. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy életforma, amit én is űzők már egy ideje. :)


A felesleges energiát és időt inkább olyan dolgokra fordítom ami érdekel. Ezt összepárosítod a fantáziával már is egy jó pofa dolgo(ka)t lehet, kihozni. :)


Pl.: informatikai tudás + kütyük/eszközök = okos otthon :)


Ez is olyan, hogy miben vagy jó. Van egy ismerősöm, aki ugyanígy egyedül él + dolgozik. Egyébként: fény és villamosmérnök. Azaz állat a saját házát behuzalozta vagy 40km-nyi elektromos kábellel.

2 emeletnyi belmagas nappaliban a plafon tele van pislákoló ledekkel. Sötétben rohadt jól mutat. :)

2015. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A világítás és elektronika nem ad szeretet és törődést sajnos :(


Kellenek a barátok, a szerelem és emberi kapcsolatok szerintem.

2015. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3. vagyok


Én úgy tartom, hogy ha környezeteddel és magaddal nem törődsz, akkor hogy akarsz törődni másokkal? Ha másokkal nem tudsz törődni, akkor mi oka másnak veled törődni/segíteni?


Mikor még egyetemista voltam lakótársaim csukott ajtó mögött tengette az életét. Mikor mentem boltba, mindig megkérdeztem, hogy kell-e valami. Vagy mikor megbontottam egy nagyobb zacsit (lásd: csokit, ropit), mindig megkínáltam a többieket. Hátha. Attól függetlenül, hogy már 100x visszautasította udvariasan, mivel kitudja mikor fogadja el.


Amit adsz, azt kapsz.

Igaz, ez kicsit manipulatív :) mivel akkor ők fognak igényt érezni, hogy tőlem kérdezik meg, hogy kell-e valami. Kérek-e valamit.


Ugyanezt csinálom kb. mindenhol. Generálom a tartozásokat. Legyen ez szívesség vagy kedvesség. Ugye? :) Ha veled jól bánnak, te miért bánnál vele rosszul?


És egy jó olvasmány.

Könyv: Hallgass a szívedre! (Andrew Matthews)

2015. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ú, én megnézném azt a nappalit. Lehet, hogy magányos vagyok?

Amúgy nem értek egyet azzal, hogy ha te nem teszel semmit másokért, akkor nem is várhatsz el. Ha így működne a világ, akkor a vakok nem lennének átkísérve az úton, vagy nem adományoznának beteg gyerekeknek. A segítségnyújtásnak belső késztetésnek kell lennie.

2015. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le: morrowind + a magyarosítást morrohun oldalról. Meglátod nem is lesz olyan rossz. Egymás után telepítsd, mert elcseszi a mentéseidet, ha a magyarítást késöbb rakod fel, 1-2 dolog nem ott lesz ahova raktad. Kezdéskor saját osztályt generálj, fő szkilleknek állítsd alkímia, nehéz páncél, hosszú penge, kovácsolás, rövidpenge. Anép és adóügynökség irodájából lopj ki mindent ami nincs szem elött, és add el. Argóniaiak és khajiitok nem viselhetnek cipőt, csizmát, úgyhogy azt nem ajánlom. Lesz időd felfedezni. Ne lépj be egy céhbe, csak ha már kérdezősködtél róla eleget.
2015. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nézd a jó oldalát. Van időd magadra senki nem tart fel. nem kell máshoz alkalmazkodnod mert azt csinálsz amit akarsz. Lehet a sulidban nem olyan jó fejek a fiatalok. De máshol is próbáltál már barátkozni. Tapasztalatom hogy a suliba nem találsz olyan barátot aki tényleg igazából a barátod. De ez csak az én tapasztalatom. Foglald el magad. Találj ki valami hobbit amit űzhetsz és próbálj a számodra kicsit is szimpatikus embereknek megnyílni. Nekem összesen 2 barátnőm van és egy fiú barátom aki a szerelmem is egyben. Szóval nem kell itt mindenkinek jópofizni csak legalább pár embernek próbálj . Sok sikert !
2015. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy szerintem próbáld pozitívan felfogni, s nyitni mások felé, mert a magány rossz dolog, én tudom.
2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

14


De nem megy, én próbálok de nekem valamiért olyan nehéz.

2015. dec. 29. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!