Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Otthon ülök szilveszterkor,...

Otthon ülök szilveszterkor, megint. Hogy tudnám elviselni hogy majdnem mindenki más szórakozik?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és ha napokban kellene mérnem az életemet akkor 6. 205 napból 6.100 at itthon töltöttem.


Sosem voltam szilveszteri buliban, sőt semmilyen buliban sem, pedig nagyon szeretnék.


Nem voltak barátaim és barátnőm sem.


Lányokkal szinte soha nem beszéltem még.


Nem tudom hogy kell bemutatkozni különböző szituációkban.


Kissebbrendűségi komplexusom is van.


Sosem figyeltek rám a többiek az iskolában, ha beszéltem.


Az egyik internetes barátom a 3 közül megkérdezte hogy melyik sport szabályait tudom és rájöttem hogy egyiket sem mivel sosem játszhattam senkivel.


Hogy lehet elviselni a minden napos unatkozást?



Ha 18 leszek akkor elkönyvelhetem hogy teljesen üres volt az életem?


2015. dec. 26. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell hozzá mrgvárnod a 18at.
2015. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát haver ez kemény.

Szerintem nézz valami hobbit vagy sportot. Esetleg hangszert. Nekem mind 3 rengeteg barátot hozott. Az idei szilvesztert már buktad szerintem, de jövőre simán talpra állhatsz, és ki tudja lehet barátnő is lesz akkorra. Sok sikert! Ha kell egy kis lelki támogatás vagy részletesebb beszélgetés írj rám.

17/F

2015. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem zárul le az élet 18 évesen, miért kéne bármit elkönyvelni? Csak most kezdődik az életed. Majd kialakul valami. Olvasd el, hogy hány ember írt ki kérdést ilyen problémákkal. Vannak más fajta emberek is nem csak olyanok, akiket facebookon vagy nem tudom hol látsz, hogy micsoda "jó" életük van. Mindenféle ember van, nem tragédia, ha most te nem jársz bulizni, nincs barátnőd vagy nem sportolsz... Gondolom nem ilyen választ vártál, de mindegy én azért leírtam a saját nézőpontomat, hátha segít.:)
2015. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Netán maradt még fül az embereknek panaszára
2015. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én sétálgatni fogok a városban,ha gondolod tarts velem,feltéve hogy te is pesti vagy :D
2015. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Gyere cs1.6ozni. Mindig jó szokott lenni szilveszterkor. A sok 12 éves ilyenkor bulizik, vagy megvette most féláron a cs:got. Ilyenkor szinte csak mi, felnőttek vagyunk.
2015. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2015. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pest felé laksz budapest jöhetsz
2015. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!