Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem most sem hívtak sehova...

Engem most sem hívtak sehova szilveszterkor ezért elmentem biciklivel körülnézni mi van az utcákon és mindenki bulizott. Olyan rosszul érzem magamat mit csináljak?

Figyelt kérdés

Miközben bicikliztem rengetek fiatal ment csoportosan az utcákon és egy csomó lány is volt közöttük.


Direkt elmentem az egyik régi osztalytarsam udvarához... kint voltak és még utalásként írtam neki pár dolgot pl: de jó van wifi előttetek és stb... Csak hogy leesen neki hogy szeretnék menni én is bulizni, de rá sem tért a témára. :(


Mit csináljak hogy ne érezzem rosszul magamat?


Most hogy láttam az utcán azt a rengeteg 16-17 éves fiatalt akik között rengeteg lány volt olyan rossz érzés hogy engem kihagynak és itthon ülök. :(


Még sosem voltam bulizni és nagyon szeretnék már menni,de barátaim sincsenek.



17 éves fiú vagyok.


2015. dec. 31. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Én is ugyanígy vagyok mint te, nincsenek barátaim, nincs kivel buliznom pedig szeretnék

19/F

2015. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Menj el, és kamuzd be, hogy valaki akit ő is és te is ismersz, de nincs ott, meghívott. Lehet simán ottmaradhatsz. De azért egy üveg italt vigyél magaddal. :)
2015. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2


Nincs olyan akit en is és ő is ismer.


Engem nem ismer senki sem. :(


Kisvárosban lakom, de azt sem tudják hogy ki vagyok, meg még nem is láttak. <--- Ezt 1x mondta 3 ember mikor anyám kérdezett valamit az egyik régi osztálytársamról és ott volt rajtakívül még 4 ember és mikor mentünk el hallottam hogy azt mondják: Ő xy városi? - nem tudom, - én sosem láttam.

2015. dec. 31. 20:46
 4/17 A kérdező kommentje:
Osztálytársamtól*
2015. dec. 31. 20:46
 5/17 anonim válasza:
Hi hova valosi vagy ? Èn 22/f bP ha gondolod irhatsz
2015. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még középiskolába jársz. Kezdj el járni valami délutáni foglalkozásra, akár olyanra is amit nem a suli szervez. Ott tudnál ismerkedni veled egykorú fiúkkal-lányokkal.
2015. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem értelek.. Ha nincsenek barátaid, ha senki nem ismer, akkor miért nem tettél ellen? Egész éved volt rá, hogy összebarátkozz másokkal, így most nem nyafognál, hogy senki nem hívott meg. Mégis minek hívjanak meg olyan embert akiről semmit nem tudnak? Akinek a nevét sem tudják? Vadidegen vagy a számukra.
2015. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
A 7. válasza nyers, de tök igaza van, ha szilveszter előtt nem voltak barátaid, mire fel várod, hogy elhívjanak?
2015. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, még nagyon sokan vannak rajtad kívül mások is, akik egyedül töltik a szilvesztert, akiket szintén nem hívtak meg egyetlen buliba sem. Sőt, olyanok is vannak, akiknek még az sem jutott eszébe, hogy ide kiírják ezt kérdés formájában és otthon a négy fal között sírnak, mert nem tudják mit kezdjenek magukkal. Halgass zenét, olvass valamit, egyél valami finomat. A lányok miatt ne aggódj, mindennek eljön a maga ideje. Különben meg több lány van mint fiú, úgyhogy neked is fog jutni, csak türelmesen ki kell várni. Lányok, írjatok a srácnak légyszi, hogy legalább tudjon beszélgetni valakivel. Esetleg holnap írj egy privit, hogy tudjam ki vagy és akkor ha sikerül összehozlak egy nagyon kedves lánnyal, aki annyi idős mint Te vagy és állandóan egyedül van.
2015. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

"Bámulatos, hogy milyen sokáig tart bármit véghezvinni, amin nem dolgozik az ember."


(Rejtő Jenő)

2015. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!