Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tud rajtam segíteni...

Nem tud rajtam segíteni senki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába mennék pszichológushoz,pszichiáterhez,nem tudnának segíteni,mert a régi életemet már nem kaphatom vissza.Gyűlölök reggel felébredni,feszült vagyok és szomorú.nem tudok örülni semminek,magam maradtam.Van valahogy ebből kiút?Kérlek,ne írjatok bántót.Elég a bajom így is.
2016. jan. 12. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy , hol élsz ?
2016. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig valakivel meg kell beszéld, és pszichológus erre a legalkalmasabb mert hozzáértő. Hiába is beszélnéd egy idegennel a végén lehet lekoccol vagy bármi és még szomorúbb és összezavarodott leszel. Hidd el egy szakember kell neked, nem ciki a mai világban! Más megoldás nem lesz nagyon.
2016. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mi történt, miért érzed most így. Miért gondolod, hogy többé nem lehetsz boldog. F
2016. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak Te tudsz változtatni, nem is biztos, hogy a régi életedet jó lenne, ha visszakapnád. A dolgok okkal történnek, személyek okkal kerülnek be és ki az életünkből.

Hallgasd Szabó Péter önfejlesztő ingyenes motivációs videóit, nem hiszem, hogy nála mélyebbre kerültél. A másik dolog meg sablonos, de valóban az idő tud csak pár dolgon segíteni, azt pedig ki kell bekkelni sajnos. Fel a fejjel! Gondolj arra, hogy a gödör legaljáról már csak felfelé visz az út!

2016. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért mert ciki,hanem úgysem tud segíteni. Elvesztettem valakit,akit a legjobban szeretek. Őt már nem hozza vissza senki.
2016. jan. 12. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor sejtem mi történhetett. Őszinte részvétem (ha tényleg erről van szó)!
2016. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkón lejönni, úgyhogy ne vedd úgy.

Tud segíteni, csak te nem tudod elképzelni hogy hogyan. Ha egyedül nem megy, el kell menni és segítséget kell kérni. Ha együtt dolgoztok rajta sikerülni fog.

2016. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A megtörtént dolgokon nem tud változtatni senki, de a Te jelenlegi állapotodon azért lehet... Legalábbis szinte bizonyosan. Nagyon ritka az, hogy valakit valami annyira összetör, hogy nem hajlandó élni többé, csak vegetálni. Az idő általában sokat segít, de fel lehet ezt gyorsítani. S ha az ember maga egy örvényben forog is, egy hozzáértő lehet, hogy ki tudja húzni onnan. Nem lesz minden szép és jó, de legalább normálisabb élet.
2016. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor az szokott segíteni, ha csak az őszinte érzelneket mutatom ki. mármint nálam ez ugy jön, hogy nem mosolygok senkire, nem szólok enkihez, bánatos vagyok, nem nevetek, csak az olyan dolgokra koncentrálok amit muszáj elvégeznem: tanulás, egyebek, aztán megyek aludni.

Általában szerencsér ilyenkor az emberek sem szólnak hozzám, így nem tudok bunkó lenni velük.

Egy ideig így vagyok, ameddig bírom, (egy két hét, vagy egy hónap) aztán általban magától elmúlik a fájdalomérzet, és újra a régi leszek

Próbáld ki! :)

2016. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta tart a fájdalom és nem enyhül.Eddig próbáltam nem annyira kimutatni mások felé,hogy nem vagyok jól,de ez már egyre nehezebben megy.Belefáradtam.Sőt,már nagyon nem is érdekel mit gondolnak.Majd ha ők is átélnek ilyen fájdalmat,akkor fogják megérteni,hogy nagyon nehéz így élni.Hiányzik.Nagyon szeretem.
2016. jan. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!