Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek jó az egyedüllét,...

Akinek jó az egyedüllét, hogyan hessenti el a jelentkezőket a munkahelyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy férfi vagy nő, de fiatal, 30-40 közötti, és még ki is néz vhogy? Nekem úgy tudják a munkahelyen, hogy van barátom, képtelen vagyok megmondani, hogy nincs. Nemrég ért véget egy korábbi munkahelyi kapcsolatom, onnan eljöttem, itt már nem akarok belelépni ugyanabba a pocsolyába. Viszont jelentkező meg lenne... (Az most mindegy, hogy nekem tetszene-e vki a munkahelyről.)

2016. jan. 14. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:

Még az is a történethez tartozik, hogy bókolnak, udvariasak, megy a flört időnként és nem tudom, hogy komolyak-e vagy sem. Eddig úgy voltam vele, hogy megtartottam a három lépést, mert mégiscsak munkahely, de már kezdem unni, hogy otthon van a barátnőjük, a nejük, munkahelyen meg flörtölnek. Oké, visszaválaszolok, de nem akarok senkit sem biztatni.


Bár, más fejével sem tudok, tudunk gondolkodni, ez is igaz.

2016. jan. 14. 14:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudják, hogy van barátod. Ergo.. innen mi nehéz abban, hogy "bocsi, de van barátom"-ban?
2016. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem egy "Köszönöm a figyelmet, de nem" bőven elég. Nem tartozol magyarázattal.
2016. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bírom hogy azért eteted őket, de rinyálsz. Min csodálkozol? Ha látják, hogy vevő vagy rá jóhogy próbálkoznak..
2016. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: hónapokig megtartottam a 3 lépés távot. Nem rinyálok, hanem egy idő után már unom ezt a flörtös helyzetet.


A kérdésem nem rám vonatkozott, hanem azokhoz, akiknek megfelel az egyedüllét, de mégis bepróbálkoznak nála? Az ő válaszaikat szeretném olvasni de nagyon!

2016. jan. 15. 12:02
 6/8 A kérdező kommentje:
#2,3: ez világos, nekem is ez a válaszom, nem igazán rólam szól a kérdés. Magyarázatként írtam a szöveget.
2016. jan. 15. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
10 év múlva lehet már azt fogod visszasírni, amikor még régen szebb és fiatal voltál és flörtöltek veled.
2016. jan. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiderült egyik másik kollégámról, beszéltem velük, hogy szeretnek flörtölni. Burkoltam kérdeztem és ezt a választ kaptam, egymástól függetlenül. Így megnyugodtam, flörtölhetnek velem, ha így jól esik nekik, én is vissza.
2016. febr. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!