Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben a helyzetben hogyan...

Ebben a helyzetben hogyan ismerkedhetnék? Van egyáltalán értelme az életnek

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, nincsen jó formán senkim se. A rokonaim utálnak, nem tartom velük a kapcsolatot, a középiskolában nem alakult ki haveri kör. Tavaly végeztem a sulival, most dolgozok helyben. Tanyán lakom, sajnos nem sok ember vesz körül azok se korombeliek. Városba csak bevásárolni járok, pedig 2 autóm is van (ezért teljesen feleslegesen). Nem tudok kivel eljárni szórakozni. Korábban dolgoztam városban, de belefáradtam az ilyen kis cégek szivatásaiba, kis pénzért szopattak amiből nagy része elment benzinre és gyomor görccsel mentem be és jöttem is haza illetve kényük kedvük szerint kértek (volt mikor egy hónapban egy napot nem dolgoztam). Egyetemre semmi esélyem sincs, barátnőm sincs és nem is volt sose. Társkeresőn próbálkozom, de egyszerűrn senki sem akar velem barátkozni, ismerkedni. Mit tegyek? Nincs értelme az életemnek :(


21/F



2016. jan. 15. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasva a kérdésedet rám is rám jött a depresszió, de durván :) tőlem se áll messze a dolog sajnos, pedig én ennél sokkal jobb helyzetben vagyok.Nnem rég jó pár év után lett volna barátnő jelölt, aki egyik napról a másikra meggondolta magát szerintem nem is gondolva milyen törést okoz nekem ezzel, pedig annyira jól alakult a dolog...most teljesen padlón vagyok.

Szerintem ezen nem tudsz változtatni, csak ha egyszerűen kitörsz abból a közegből, ahol most vagy. El vagy szigetelve és csak mélyebbre kerülsz, ha nem változtatsz. Én ezt úgy mondom neked, hogy nem sokkal vagyok jobb lelki állapotban :D de az öngyilkosság nehezebb, mint elképzeled és nagyobb baj lehet belőle, mint ami abból lehet, ha változtatni próbálsz az életeden és buksz párat a cél előtt. Törj ki onnan, nem minden mukahely ilyen.

2016. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rokonokkal próbálj meg barátkozni továbbra is, add el az autókat, keress normál munkát városban folyamatosan meg 1-3 sportot válassz hogy legyenek barátaid, azután mehet az érettségi jegyek feljavítása vagy vmi OKJ vagy külföldre menés, meg miután a külsődet séróval cuccokkal gyúrással feljavítottad a csajozás.
2016. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Add el az autókat.(ha már úgy sem használod).

A kettő árából bizonyára kijön egy középkategóriás motor. Lépj be egy motoros klubba, járj el túrákra, találkozókra, fesztiválokra, új dolgokkal és emberekkel fogsz megismerkedni.

Próbáld meg.......... ;)

2016. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha városba járnék be akkor kellenének az autók, mert buszjárat nincs. Ezt nem is azért írtam le, hogy bánt, hogy vannak, hanem, hogy feleslegesek. Bevásárolni meg egyéb ügyeket intézni kell azért minimum 1 autó, 2 meg azért van, hogy legyen mindig egy üzemkész.


Ha lenne olyan munkahely valamelyik városban ahol megbecsülnek, szeretem azt amit csinálok akkor nagyon szívesen bejárnék, de jelenleg csak olyan helyek vannak ami helyben is megoldható akkor minek utazgassak?

2016. jan. 19. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én nem laknék tanyán, hogy akarsz úgy egyáltalán csajozni ha se programok, se jó társaság, de utazzon messze vmi messzi csóró ijesztő helyre hozzád egy csaj? Meg sörözni, sportolni a jófej kollégáiddal meló után vagy más programra menni se tudsz rendesen. Én nagyon menekülnék a helyedben arról a helyről.
2016. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kajak csaj lennék lehet halálfélelmem lenne ha azt mondanád hogy elviszlek autóval tanyára, ahova busz nem jár.
2016. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni, mert a szüleim betegek, nem tudják magukat ellátni :(
2016. jan. 19. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a beteg, idős embereket hol szokás elhelyezni, szerintem olvass utána a neten, vagy keress valamilyen ifjúságsegítőt, családsegítőt, pszichológust, háziorvost, stb hogy mit tanácsolnak ha nem szeretnél örökre a tanyán lakni, az ellátásban valami szomszéd néni, rokon, vagy vmi napi 1-2 órában fizetett ember is segíthet a tanyáról talán. A városban vmi sportra, hobbira, tanfolyamra iratkozz be szerintem, meg tanulj még valamit vagy javítsd fel az érettségidet és tanulj tovább, hogy legyen több korodbali körülötted könnyebben legyen munkahelyed és nézegesd még a melókat szerintem.
2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy van-e értelme az életnek? Van. Annyi, amennyit beleteszel. Se több, se kevesebb.
2016. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!