Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki 20 éves koráig így...

Ha valaki 20 éves koráig így élt, egy nulla az élete, akkor van még remény a pozitív irányú változtatásra?

Figyelt kérdés
Aki mindig is a lúzer szerepet kapta mindenhol, így haverjai, barátai, ismerősei sincsenek pedig szeretné hogy legyenek de nem megy neki, az ennyi idősen még megváltozhat és élhet normális életet? Vagy már veszett ügy ez?
2016. jan. 15. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb későn, mint soha.
2016. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
soha nem késő meg változni
2016. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne tudj változtatni. Igaz azt mondják a kamasz korodig átélt dolgok határoznak majd meg, de lehet azon csiszolni. Az biztos, hogy minél tovább húzod annál nehezebb, úgyhogy hajrá! :D
2016. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én Decemberben töltöttem a 21-et és pont egy hasonló kérdésen gondolkodtam ,mert én is ilyen vagyok.

Bár engem a párkapcsolat része jobban érdekel(t) ,hogy van-e esély ilyen tulajdonságokkal párt találni ,mert senki nem egy ilyen pasira vágyik.


Aztán jópár nap gondolkodás után ,azaz kizártam a világot rájöttem ,hogy igenis van. Hisz eddig nem éltem ,ha lettek is volna jelentkezők nem tudtam volna őket hova beengedni az életembe ,nem tudtam volna őket megtartani ,ha esetleg összeismerkedünk.

Így én bármennyire is nehéz elkezdtem pozitívan gondolkodni mindenben és megpróbálni élni.

Ha még nem is nagyon sikerült változni ,de lassan és biztosan megy.

Mindenesetre én azt javaslom ,hogy változtass a komfortzónádon ha tudsz.

Én csak ez miatt gondolkodom egyre erősebben ,hogy elkéne itthonról költözni és egyedül neki vágni a világnak ahol mindent majdnem tisztalappal tudsz kezdeni és ellehet kezdeni élni.


Még fél év van az iskolámból ,így addig megpróbálom összeszedni magam és még az is meglehet ,hogy itt sikerül kialakítani egy olyan komfortzónát ,hogy jól érezzem magam és sikeres tudjak lenni a dolgokban.

2016. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Még el sem kezdődött az életed igazán. Szóval nem vagy lekésve semmiről sem.
2016. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kellenek feltétlenül barátok az embernek, a lúzerség meg független tőle.
2016. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igazából, a mostani korkép az nem a te hibád. A modern kor az "önmegvalósítás" kora lett. Mindenhol az folyik, hogy valósítsd meg önmagad, minden lehetséges. És persze kapjuk dögivel a tinidrámákat, ahol az alultáplált tinédzser lányok kisujjból harcolnak a zombik, a vámpírok, a felnőttek és az apokalipszis ellen.

Talán ezért érzi sok fiatal a korodban magát úgy, hogy nem élt. Nos, a valóságban én egy 20 évestől semmi egetverőt nem várok. Tegyen eleget a kötelességeinek, tisztelje a családját. Amik ez után jönnek, a felnőtté válás, az élet próbatételei, és hogy azokon hogy szerepelsz, azok fognak meghatározni, az lesz az élet, és hidd el keményebb mint amilyennek hangzik.

Ezek mellett persze gazdagíthatod az életed élményekkel, de ez persze rajtad múlik. Mit választasz és mit teszel meg, hogy megvalósítsd.

2016. jan. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát remélem, hogy lehet...

Én meg fogom próbálni, de nem itthon, hanem külföldön!

2016. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok,ha valakinek van kedve írhatna.

21/F

2016. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ha egy labdával lemész a város főtere közeléhez focizni egymagadban kapura rugdosva és mások kérdik h beállhatnak-e, vagy a környékeden lévő 1-2 sportra beiratkozol meg egy táncra, vagy ha mész valami felsőoktatásba, vagy keresel egy új munkahelyet máris vannak új barátaid.
2016. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!