Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Átok, vagy áldás?

Átok, vagy áldás?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan,ami kell,sőt még több is,viszont még nem szeretett senki amiatt,aki vagyok,csak érdekből.

2016. jan. 19. 21:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ismerkedj úgy, hogy ne tudják, mid van. Tudom, hogy gáz, de végülis csak így tudod kiszűrni.
2016. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Fe átoknak érzed vagy àldásnak? Férfi vagy gondolom
2016. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.De egy idő után úgy is kiderül :(

2.Nem tudom sajnos,egyébként 20F

2016. jan. 19. 21:45
 4/18 anonim válasza:

Persze, hogy kiderül, de ha előtte is szeretett saját magad miatt, akkor bízhatsz benne.:)

Nekem a volt párom is ezt csinálta (én vagyok a nő), fél év után mondta el, hogy tulajdonképpen annyit keres havonta mint más fél év alatt. Igaz nem tudom, te hogyan élsz, autód/lakásod milyen. Persze ha luxus, akkor nehéz titkolnod :D

2016. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aha,értem. Van 3 luxusapartmanom! 4 autóm van összesen..
2016. jan. 19. 21:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindaketto egy picit szerintem:)igazabol atok mert igy sok no megkornyekez de nem tudod melyiknek igazak a szandekai viszont aldas hiszen mindened meg van es nem szenvedsz hianyt semmiben:)
2016. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
épp erről beszélek.azt szeretném,ha magam miatt szeretnének,nem a pénz miatt.
2016. jan. 19. 22:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen helyzetben lennék, inkább egy kicsit puritánabb életét élnék ennél. Vhol az arany középutat keresném. Titkolni nehéz, és nem is túl korrekt - semmilyen játszmának nem vagyok híve. És eleve ilyen "próbatétellel" indítani necces. De nem is kérkednék. Mindenképp arra törekednék, h lássák a pénzem nem arra van,h szórjam. Az a nő, aki pénzre hajt, nem viselné el, h nem éltek nagy lábon; nem viszed minden nap étterembe, nem veszel neki folyton ajándékokat.
2016. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
FELESLEGES DOLGOKRA NEM KÖLTEKEZEM,MINDEN DOLGOM BETÖLT VALAMI HASZNOSAT!
2016. jan. 20. 00:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez így van sajnos! A felesleges javak, gőgössé tesznek! Ez negatívvá változtatja a kisugárzásod, és csak azzal kerülsz kapcsolatba aki hasonló beállítottságú, tehát a javakra hajt! Vegyél kicsit vissza magadból, és találkozni fogsz olyanokkal is, akik emberként fognak szeretni!
2016. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!